reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja powiem po wizycie...jeśli nadal będę się tak czuła będę musiała iść na l4 bo nie ma innego wyjścia...W sklepie jestem sama przez 8 godzin łazienkę mam na dworzu w piwnicy i muszę sklep zamykać i wogole stać 8 godzin ledwo daje radę ostatnio :( A jak teraz doszły wymioty to nie wiem jak to będzie :(
 
reklama
Hej dziewczyny. [emoji4]
U mnie tak samo jak wcześniej brak objawów tylko w żołądku rano mnie ssie.Jestem w dobrym humorze bo zaczynam urlop mam do 8 maja [emoji85] To odpoczne sobie troche. Chef sie dowie jak in wczesniej mówiłam koło 12tc.
 
Dzień dobry wszystkim
Ja dziś czuje się ciut lepiej, ale jeszcze zostaje w domu.
Męża wysłałam na zakupy [emoji5]
Co do ciuszków i rzeczy dla maleństwa to mamy na oku wózek, ale to tylko tak wybieramy narazie. Jeśli będzie chłopak to jakieś ciuszki dostanę od koleżanki, która w styczniu urodziła. Pokój dla maluszka chcemy odkupić używany, jest to nasze pierwsze dziecko, ale nie mam parcia na to ze muszę mieć wszystko nowe. Najbardziej zależy mi na nowym wózku, reszta może być używana, żeby tylko było w dobrym stanie[emoji5]
Ja od rana jadę na pieczonym chlebie z serkiem topionym[emoji28] najlepiej mi wchodzi to danie
Mężuś wróci to wstawię rosołek [emoji502]


Kochany mężuś , mój też jak jest w domu to lata wokół mnie ,aż pięknie patrzeć :)

Też już się zastanawiałam kiedy zaczynacie kompletować wyprawkę dla maluszka, ja chyba z tym poczekam dłużej. Po 2 poronieniach patrzy się na niektóre sprawy inaczej.

Miłego dnia
 
Całą noc padało, teraz dalej pada, kolejny senny dzień się zapowiada. Jak narazie czuje się dobrze, po obiadku czeka mnie nauka i pewnie do wieczora zleci [emoji19] Miłego dnia dziewczyny :)
 
Hej mnie jakieś przeziębienie łapie w nocy spać nie mogłam taka burza u nas szalała leżę pod kocykiem starszaki w szkole młody demoluje zabawki na obiad pomidorowa więc luz.

Ja też na razie nic nie kupuje mam na strychu kolyske i łóżeczko po starszym koleżance pożyczyłem huśtawke hybrydowa i leżaczek jeżeli będzie dziewczynka to dostanę sporo ubranek od szwwgierki mają 3 córki jak chłopiec to też już się śmieją że kupować nie muszę. Z wózkiem też się wstrzymam zobaczymy jak młody będzie z chodzeniem i czy nie będę potrzebowała wózka dla 2
 
Zobacz załącznik 967068
Hej mnie jakieś przeziębienie łapie w nocy spać nie mogłam taka burza u nas szalała leżę pod kocykiem starszaki w szkole młody demoluje zabawki na obiad pomidorowa więc luz.

Ja też na razie nic nie kupuje mam na strychu kolyske i łóżeczko po starszym koleżance pożyczyłem huśtawke hybrydowa i leżaczek jeżeli będzie dziewczynka to dostanę sporo ubranek od szwwgierki mają 3 córki jak chłopiec to też już się śmieją że kupować nie muszę. Z wózkiem też się wstrzymam zobaczymy jak młody będzie z chodzeniem i czy nie będę potrzebowała wózka dla 2
A ile ma ? Mój dwulatek gardzi wózkiem i ciężko za nim nadążyć na rowerkunie wiem jak te spacery będą wyglądać zawłaszcza ze do przedszkola idzie od września 2020
 
Cześć dziewczyny, u nas też od rana pochmurno, ale na razie bez opadów. Dziś myślałam, że będę czuła się w miarę w porządku, ale niestety w pracy dopadły mnie wymioty. Póki co to dopiero 3 raz. Pojawiły sie też inne bóle brzucha niż te podobne do miesiaczkowyxh, takie bardziej ciągnięcia jak zakwasy Zaczęłam dziś 8 tydzień, jutro wizyta , już się nie mogę doczekać
 
Zobacz załącznik 967068

A ile ma ? Mój dwulatek gardzi wózkiem i ciężko za nim nadążyć na rowerkunie wiem jak te spacery będą wyglądać zawłaszcza ze do przedszkola idzie od września 2020
Moja najmłodsza np nie akceptowała gondoli. Była za to bardzo chustowa. Teraz mamy spacerowke, gondole nam szwagierka pozyczy. Ale wcale nie wien czy sie przyda :)
 
reklama
Moja najmłodsza np nie akceptowała gondoli. Była za to bardzo chustowa. Teraz mamy spacerowke, gondole nam szwagierka pozyczy. Ale wcale nie wien czy sie przyda :)
U nas było to samo. Gondola była tylko na spacery 10 min, a tak sobie wyobrażałam spacery z takim pięknym wózkiem hehe

Nie lubił i ciekawa jestem jak to będzie z rosnącym bobo.

Ja się witam po weekendzie. Wizyta dopiero za 2 tygodnie... już powoli wariuje czy wszystko jest ok. Mam nadzieję, że mdłości i wymioty jednak prognozują dobry kierunek. [emoji3526]
 
Do góry