reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Hej dziewczyny
U mnie dzis tez troszke.lepiej. na razie mdlosci jak by sie zmniejszyly. Co do imion to.nic nie mam tak.samo.jak.ubranek. pokoj mam dla dzidzi bo w tym.roku skonczylismy budowe ale nie.jest on w ogole urzadzony po prostu planowaliśmy ze jak.sie uda to wlasnie takie bedzie jego.przeznaczenie. Na razie tez.nic nie.kupie bo dopoki nie zobacze.dzidzi jakos do.konca.nie wierze ze ja mam w brzuszku. Wiecie.jak.to.jest.
 
Dzien dobry dxiewczyny, wczoraj bylam caly dzien w pracy a wy tempo streaszne w pisaniu macie :) nadrobilam Was, nie pamietam ktorej mialam odp wiec napisze ogolnie.
Co do sytuacji z kierownicza - mamy bardzo dobry kontakt z soba, wiec moze zle nie zareaguje na ta wiadomosc, poczekam do czerwca bo od maja jestem na nowym stanowisku i chce jej pokazac ze dam rade :) boje sie tylko ograniczenia godz w pracy bo pracujemy po 12 czasami mniej a tu w ciazy na 8h bede musiala zejsc. Narazie nie gdybam zobaczymy pozniej ;)

Gratuluje zareczyn! :) :)

Byle do 7maja uslyszec serduszko, jak dobrze kojarze kilka z Was tez wtedy ma wkzyte u lekarza. Stresuje sie bo oprocz tych piersi dalej 0 oznak.

Z ubrankami sie wstrzymuje minimum do poznania płci, choc nie ukrywam ze marzy mi sie syn ale pewnosci nie ma nigdy.
Po corce mam wszystko wozek, lozko, bujaczek, i inne rzeczy, zostanie tylko nowy materac do dokupienia.
Imie dla chlopca mam z mezem nie konsultowalam bo do niego jeszcze fakt ciazy nie dociera, czeka na badanie i mam nadzieje ze poprze moj wybor.
W pierwszej ciazy dla chlopca od razu wybralismy imie jednoglosnie, dla dxiewczynki problem mielismy a,e sie udalo. Teraz jakby byl chlopiec to nie wybierzemy juz tego imienia co wtedy bo szwagier dal tak na imke swojemu synowi.
U mnie kolejny deszczowy paskudny dzien, a po poludniu do pracy pewnie gdyby nie to przelezalabym ten dzien w lozku.

Lece sprzatac mieszkanko, udanego dnia. I oby mdlosci Wam odpuscily! :)
 
Właśnie kiedy mówicie w pracy o ciąży? Ja zaświadczenie dostałam ale narazie nie wiem czy będę pokazywać... Póki daje rade w pracy to się chyba wstrzymam... Chyba że zaczną się wymioty to najwyżej powiem żeby byli przygotowani. Póki co nadrabiam swoje zaległości bo nie wiadomo kiedy bd trzeba odejść.
 
reklama
Ja właśnie odebrałam wyniki badań i już mam anemie, aż strach co będzie dalej.

Co do mdłości mi pomaga zjedzenie czegoś zanim wstanę z łóżka. A później jedzenie co 2h. No i praca... Im wiecej mam do roboty tym mniej myślę o mdlosciach. A jak zasiade to sie mega nasilaja. Oczywiście wszelkie zapachy sa tragiczne. Nawet moje ulubione perfumy mi śmierdzą.
 
Do góry