reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja też nic nie kupuje póki co.... Wolę nie zapeszyc, na wyprawkę zacznę osobno odkładać i tyle... Do 12 tc i tak bd przewrazliwiona i bd sprawdzała czy czasem wydzielina nie jest inna itp. A mam pytanie któras z was bierze luteine dopochwowa? Mi lekarz zapisał na rozluźnienie macicy, mówi że drobnym kobietom w ciąży zawsze zapisuje.
Ja biorę, tak samo jak w poprzednich ciazach, tylko ja z powodu niedoboru progesteronu.
 
reklama
Ja w ogóle nie mam ochoty na słodkie ani na mięso, ale za to jakimś fast foodem nie pogardzę. Pizza ciągle mi chodzi po głowie, kebab czy coś... pizzy sobie dzisiaj nie odmówiłam :D
Co do ciuszków to sobie obiecałam, że w drugim trymestrze na spokojnie zacznę się rozglądać za czymś ale też bez szału, jest dużo czasu :) Jeszcze nie wiem też czy serduszko bije, więc z czasem coś kupię. Narazie tylko rozejrzałam się cenowo za łóżeczkiem i wózkiem żeby się przygotować mniej więcej.
A co do płci to u mnie z usg wychodziłby chłopiec, zobaczymy jak we wtorek będzie :) Ale z synka bym się bardzo ucieszyła, skrycie mi się marzy właśnie chłopak [emoji3590]
 
Ja też nic nie kupuje póki co.... Wolę nie zapeszyc, na wyprawkę zacznę osobno odkładać i tyle... Do 12 tc i tak bd przewrazliwiona i bd sprawdzała czy czasem wydzielina nie jest inna itp. A mam pytanie któras z was bierze luteine dopochwowa? Mi lekarz zapisał na rozluźnienie macicy, mówi że drobnym kobietom w ciąży zawsze zapisuje.
Tak ja biore. Dwa razy dziennie. I tez jestem z tych co wola poczekac a odlozyc na to kase. Jakos sie boje jest tyle.przesadow :/
 
Ja w ogóle nie mam ochoty na słodkie ani na mięso, ale za to jakimś fast foodem nie pogardzę. Pizza ciągle mi chodzi po głowie, kebab czy coś... pizzy sobie dzisiaj nie odmówiłam :D
Co do ciuszków to sobie obiecałam, że w drugim trymestrze na spokojnie zacznę się rozglądać za czymś ale też bez szału, jest dużo czasu :) Jeszcze nie wiem też czy serduszko bije, więc z czasem coś kupię. Narazie tylko rozejrzałam się cenowo za łóżeczkiem i wózkiem żeby się przygotować mniej więcej.
A co do płci to u mnie z usg wychodziłby chłopiec, zobaczymy jak we wtorek będzie :) Ale z synka bym się bardzo ucieszyła, skrycie mi się marzy właśnie chłopak [emoji3590]
Ja tez nie wiem czy serduszko bije i bardzo mnie to stresuje ale.juz nie dlugo sie dowiem. Tez z tego wzgledu wole nie kupować. Ja zawsze chcialam.core ;)
 
Ja to mam fioła na punkcie dziecięcych ciuszków, jestem ciocią 1.5 rocznych trojaczków więc mogę sobie pozwolić co jakiś czas na szał zakupowy. Już nie mogę się doczekać jak dla własnej dzidzi będę mogła coś kupić, ale póki co trzymam kciuki żeby serduszko biło, tak się boje tego usg, jak tylko lepiej się czuje to się od razu stresuje że coś jest nie tak.
Na szczęście plamienia ustały, więc tyle dobrze.
 
Ja w ogóle nie mam ochoty na słodkie ani na mięso, ale za to jakimś fast foodem nie pogardzę. Pizza ciągle mi chodzi po głowie, kebab czy coś... pizzy sobie dzisiaj nie odmówiłam :D
Co do ciuszków to sobie obiecałam, że w drugim trymestrze na spokojnie zacznę się rozglądać za czymś ale też bez szału, jest dużo czasu :) Jeszcze nie wiem też czy serduszko bije, więc z czasem coś kupię. Narazie tylko rozejrzałam się cenowo za łóżeczkiem i wózkiem żeby się przygotować mniej więcej.
A co do płci to u mnie z usg wychodziłby chłopiec, zobaczymy jak we wtorek będzie :) Ale z synka bym się bardzo ucieszyła, skrycie mi się marzy właśnie chłopak
emoji3590.png
Ja w ogóle nie mam ochoty na słodkie ani na mięso, ale za to jakimś fast foodem nie pogardzę. Pizza ciągle mi chodzi po głowie, kebab czy coś... pizzy sobie dzisiaj nie odmówiłam :D
Co do ciuszków to sobie obiecałam, że w drugim trymestrze na spokojnie zacznę się rozglądać za czymś ale też bez szału, jest dużo czasu :) Jeszcze nie wiem też czy serduszko bije, więc z czasem coś kupię. Narazie tylko rozejrzałam się cenowo za łóżeczkiem i wózkiem żeby się przygotować mniej więcej.
A co do płci to u mnie z usg wychodziłby chłopiec, zobaczymy jak we wtorek będzie :) Ale z synka bym się bardzo ucieszyła, skrycie mi się marzy właśnie chłopak [emoji3590]
Wierzę że zobaczysz serduszko. Tylko wszyscy mi mówią żeby nie zostawiać wszystkiego na ostatni trymestr bo może być ciężko chodzić. Czekam na dobre wieści!
 
Trzymam kciuki żeby wszystkie z nas już w grudniu tuliły szkraby :)
Ja to pewnie hoho jeszcze będę w stresie, 7 maja mam wizytę to będzie 6+5 i 9 tc według OM. A gdzie tam dalej jeszcze tylw czasu, tyle się słyszy o poronieniach eh..
A dziewczyny macie już jakieś imiona na oku? [emoji16]
 
A powiedz mi, czy jak Cie piersi w poprzedniej ciąży nie bolały to coś urosły czy raczej nie?
Nie wiem czy to tak jest ze jak bola to rosną a jak nie bolą to nie rosną?
Oswieccie mnie :p
Tak,urosly ale i ja przytylam wtedy ponad 20kg. Najlepiej bylo po urodzeniu,szybko zaczelam tracic na wadze przez intensywne karmienie ale piersi jak baloniki nabrzmiale
 
Trzymam kciuki żeby wszystkie z nas już w grudniu tuliły szkraby :)
Ja to pewnie hoho jeszcze będę w stresie, 7 maja mam wizytę to będzie 6+5 i 9 tc według OM. A gdzie tam dalej jeszcze tylw czasu, tyle się słyszy o poronieniach eh..
A dziewczyny macie już jakieś imiona na oku? [emoji16]
Ja mam 8 maja ciekawe czy zrobi mi to.usg wrrr ale.mysle ze jeszcze od tej wizyty z 2 tyg i wtedy zobaczę szkraba. Sttasznie duzo sie slyszy o tych poronieniach ja tez sie tego boje. Ja jeszcze nie mam imion wybranych
 
reklama
chyba kazda sir boi poronienia ja ostatnio serca nawet nie slyszalam wiec sie wstrzymam nawet do tego kiedy płeć poznam..
@kin28 u nas z imieniem bedzie ciężko, mamy odmienne gusta ale zaczniemy sie zastanawiac jak bedziemy znali płeć.[emoji23]raczej wszstko na pozniej zostawimy na razie musze się skupić na egzaminach.
 
Do góry