reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Mnie boli brzuch jakby mi ktos balonik pompował. Cały czas czuje takie napięcie i od czasu do czasu kłuje jajnik i coś w szyjce macicy. Jutro zaczynam piąty tydzień.
O! Ja mam podobnie obecnie według kalkulatora jestem w 5 tc. Jak u Ciebie to na dziś dzień wyglada? Byłaś u giną? Wszystko dobrze?
 
reklama
Tak. Dzidziuś rośnie jutro będzie 9t0d. Pozniej bole przeszly. A w tym momencie boli na nowo ale troche inaczej no i juz mnie wybrzuszylo :)
 
To inna umowa i mieszkam w Niemczech. Po skonczeniu umowy panstwo mi bedzie placilo. Trudno od sierpnia do narodzin w domu bede. Ja i tak pracuje na caly etat a gowno zarabiam wiec nie zbiedniejemy nawet miasto da nam tyle samo albo i wiecej po narodzinach dziecka.Jutro ide sie doinformowac


Daj znać konieczne, też jestem ciekawa jak to jest w De.
 
Hej dziewczyny,
Ja dzisiaj umieram [emoji30] chyba jakaś grypa mnie rozkłada, wszystkie mięśnie mnie bolą, jestem mega osłabiona nawet pranie wieszałam na 3 razu bo nie mogłam ustać na nogach. Przespałam pół dnia, głowa mi pęka. Jak na złość dzisiaj u nas wszystkie sklepy są zamknięte, a ja nie mam cytryny i imbiru [emoji849][emoji849]
Ciężko mam cokolwiek zjeść, od razu mam mdłości. Teraz upiekłam sobie chleb i posmarowałam masłem, do tego herbata z miodem. Mam nadzieje, że jutro będzie lepiej i mi przejdzie. Mogę wziąć na noc paracetamol ?
 
Hej dziewczyny,
Ja dzisiaj umieram [emoji30] chyba jakaś grypa mnie rozkłada, wszystkie mięśnie mnie bolą, jestem mega osłabiona nawet pranie wieszałam na 3 razu bo nie mogłam ustać na nogach. Przespałam pół dnia, głowa mi pęka. Jak na złość dzisiaj u nas wszystkie sklepy są zamknięte, a ja nie mam cytryny i imbiru [emoji849][emoji849]
Ciężko mam cokolwiek zjeść, od razu mam mdłości. Teraz upiekłam sobie chleb i posmarowałam masłem, do tego herbata z miodem. Mam nadzieje, że jutro będzie lepiej i mi przejdzie. Mogę wziąć na noc paracetamol ?
Apap można ale nie wiem czy to to samo co paracetamol
 
Hej dziewczyny,
Ja dzisiaj umieram [emoji30] chyba jakaś grypa mnie rozkłada, wszystkie mięśnie mnie bolą, jestem mega osłabiona nawet pranie wieszałam na 3 razu bo nie mogłam ustać na nogach. Przespałam pół dnia, głowa mi pęka. Jak na złość dzisiaj u nas wszystkie sklepy są zamknięte, a ja nie mam cytryny i imbiru [emoji849][emoji849]
Ciężko mam cokolwiek zjeść, od razu mam mdłości. Teraz upiekłam sobie chleb i posmarowałam masłem, do tego herbata z miodem. Mam nadzieje, że jutro będzie lepiej i mi przejdzie. Mogę wziąć na noc paracetamol ?


Współczuję złego samopoczucia, posyłam linka na temat paracetamolu. Szybkiego powrotu do zdrowia.

 
reklama
@Magdalena S mi lekarz mowil jak bylam chora ze do 12tc nie powinnam brac. Tylko ,,naturalnie sie leczyć" herbata z miodem,chleb z czosnkiem a jak gardlo boli polecam płukanie herbata z rumianku.Na kaszel robic inhalacje..tyle wiem mi pomoglo.Na bol glowy jedynie mokry zimny recznik
 
Do góry