reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Dziewczyny potrzebuje waszego wsparcia bo bardzo się tym stresuje…
Za ponad tydzień będę chciała powiedzieć swojemu pracodawcy że jestem w ciąży. Kolejna wiadomość to taka że w zasadzie od razu będę chciała pójść na zwolnienie z uwagi na moją chorobę.

Strasznie się tym stresuje…
Pracuję w budżetówce i sytuacja dla pracodawcy jest dość prosta ponieważ byłam skierowana na roboty publiczne z urzędu pracy i było mi powiedziane od razu że dostaje umowę na siedem miesięcy ale raczej nie będą jej przedłużać…
Pracodawca na moim zwolnieniu zapłaci mi przez miesiąc wynagrodzenie a potem już tylko zus…

Moja dyrektor wydaje się być osobą bardzo miłą ale pracuje tam ponad miesiąc i obawiam się plotek.
Nie mogłam nie zgodzić się na tą pracę ponieważ byłabym wykreślona z listy bezrobotnych więc musiałam pójść i dwa tygodnie później dowiedziałam się że jestem w ciąży. Pewnie i tak będą plotki że już przeszłam w ciąży i o tym wiedziałam ale już nie mam na to wpływu.

Jestem zła na siebie że tak się tym martwię i cały czas o tym myślę.
[/QUOTE]
Nie przejmuj się słoneczko i tak już tam przecież nie wrócisz;)szkoda stresu tylko ludzie gadali i gadać będą już tacy są;)uciekaj na zwolnienie dzidziol i twoje zdrówko najważniejsze jest;)
 
reklama
Dziewczyny potrzebuje waszego wsparcia bo bardzo się tym stresuje…
Za ponad tydzień będę chciała powiedzieć swojemu pracodawcy że jestem w ciąży. Kolejna wiadomość to taka że w zasadzie od razu będę chciała pójść na zwolnienie z uwagi na moją chorobę.

Strasznie się tym stresuje…
Pracuję w budżetówce i sytuacja dla pracodawcy jest dość prosta ponieważ byłam skierowana na roboty publiczne z urzędu pracy i było mi powiedziane od razu że dostaje umowę na siedem miesięcy ale raczej nie będą jej przedłużać…
Pracodawca na moim zwolnieniu zapłaci mi przez miesiąc wynagrodzenie a potem już tylko zus…

Moja dyrektor wydaje się być osobą bardzo miłą ale pracuje tam ponad miesiąc i obawiam się plotek.
Nie mogłam nie zgodzić się na tą pracę ponieważ byłabym wykreślona z listy bezrobotnych więc musiałam pójść i dwa tygodnie później dowiedziałam się że jestem w ciąży. Pewnie i tak będą plotki że już przeszłam w ciąży i o tym wiedziałam ale już nie mam na to wpływu.

Jestem zła na siebie że tak się tym martwię i cały czas o tym myślę.
Niewiem jak to jest ale chyba jakmasz nowa umowe to musisz przepracowac do 12tc bo inaczej pracodawca może cie zwolnic jutro dowiem się dokładnie ale wiem ze siostra kolezanki meczyla sie w szpitalu geriatrycznym do 12tc bo tez dopiero podjela prace i mogli ja zwolnic
 
Nie muszę pracować do 12 tc, tylko umowa musi trwać w momencie, kiedy będe w 3 miesiącu.
Ochrona jest od początku ciąży. Wyjątek to umowa na zastestwo, zlecenie i miesiac próbny ponziej miesiaca.
Aha. No tak jak napisalam dowiedzialabym sie jutro wszystkiego bo na dzień dzisiejszy wiem tylko tyle ze pracowala do 12tc. A umowe miala chyba na czas okreslony czyli pol roku i zeby przedluzono jej umowe do dnia porodu musiala pracowac do 12tc. Ale jesli jestes przez urzad zatrudniona to jest to staz czy cos takiego czy normalna praca i poprostu urzad dal taka oferte
 

Załączniki

  • 20190418_155555.jpg
    20190418_155555.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 58
Nie muszę pracować do 12 tc, tylko umowa musi trwać w momencie, kiedy będe w 3 miesiącu.
Ochrona jest od początku ciąży. Wyjątek to umowa na zastestwo, zlecenie i miesiac próbny ponziej miesiaca.

Ja mam umowę na 6 miesięcy, a 3 miesiąc ciazy przypada w okresie jej trwania, wiec od razu z mocy prawa mam przedłuzona umowe do dnia porodu.
Jestes zorientowana w temacie umowy/zasilku/praw wiec wiesz,ze ten stres odpada. Mysl o sobie i malenstwu teraz a nie przejmuj sie co sobie ktos tam pomysli w nowej pracy..zawsze znajdzie sie ktos niezyczliwy. Glowa do gory
 
Dziewczyny potrzebuje waszego wsparcia bo bardzo się tym stresuje…
Za ponad tydzień będę chciała powiedzieć swojemu pracodawcy że jestem w ciąży. Kolejna wiadomość to taka że w zasadzie od razu będę chciała pójść na zwolnienie z uwagi na moją chorobę.

Strasznie się tym stresuje…
Pracuję w budżetówce i sytuacja dla pracodawcy jest dość prosta ponieważ byłam skierowana na roboty publiczne z urzędu pracy i było mi powiedziane od razu że dostaje umowę na siedem miesięcy ale raczej nie będą jej przedłużać…
Pracodawca na moim zwolnieniu zapłaci mi przez miesiąc wynagrodzenie a potem już tylko zus…

Moja dyrektor wydaje się być osobą bardzo miłą ale pracuje tam ponad miesiąc i obawiam się plotek.
Nie mogłam nie zgodzić się na tą pracę ponieważ byłabym wykreślona z listy bezrobotnych więc musiałam pójść i dwa tygodnie później dowiedziałam się że jestem w ciąży. Pewnie i tak będą plotki że już przeszłam w ciąży i o tym wiedziałam ale już nie mam na to wpływu.

Jestem zła na siebie że tak się tym martwię i cały czas o tym myślę.
Nie martw sie, plotkowac zawsze beda. Ja sie tez stresuje bo w sierpniu konczy mi się umowa i rozmawialam z szefem mial mnie zatrudnic juz na stale. Wczesniej wiedział o mojej ciąży musialam powiedziec bo bylam 2 tyg chora i lekarstw brac nie moglam no ale w grudniu sie zakończyło..wiec teraz czekam do 12 tc żeby mu powiedzieć wczesniej nie ma sensu bo i tak mi umowy nie da...wiec niestety i on i ja stracimy na tym..
 
reklama
Do góry