reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Ja w święta wcinalam śledzie i wszyscy na mnie patrzyli jak na wariatke. Marynowane z cebulką ale nikt się nie zorientował, ze to ciaza i że ja nie lubię ryb. Ale było zamieszanie bo miałam urodziny w 1 dzień świąt i pełna chata ludzi.
Heh ja tez ostatnio jadłam śledzie A po tym czekoladę mojemu mężowi wręcz nie dobrze robiło się na sam widok tego ale mi bardzo smakowało
 
A i kupilam se gacie takie wiecie uciskowe zeby brzucha nie bylo widac a w połowie imprezy myslalam zw zwariuje bo tak mnie cislo i cholerstwo sciagnelam. A brak @tlumaczylam sobie stresem przed ślubem
 
Ja już tracę smak na cokolwiek...od wczoraj mam straszne mdłości...Nie chce mi się jeść ale też jak nie jem to gorzej mnie mdli.
Widziałam wcześniej wątek imbiru mój gin mówi że można ale nie dużo. Najlepiej świeży i tarkowany. Nie można za dużo bo podnosi temp ciała. Podobno ma zapobiegać wymiota. Nawet w prenatalu jest.
 
Kupiłam dziś imbir i trochę do cherbaty dodaje:) mdłości są ale wymioty jeszcze nie na szczęście :) w ostatniej ciąży chyba do 18 tygodnia wymiotowalam aż się boję co będzie teraz niby narazie cisza ale to dopiero 6 tydzień:)
 
Kupiłam dziś imbir i trochę do cherbaty dodaje:) mdłości są ale wymioty jeszcze nie na szczęście :) w ostatniej ciąży chyba do 18 tygodnia wymiotowalam aż się boję co będzie teraz niby narazie cisza ale to dopiero 6 tydzień:)
Ja juz niestety muszelkuje od 2 tygodni nie codziennie ale wlasnie jak zjem to pozniej jestem krolowa wc
 
reklama
Ja dzisiaj wyjątkowo dobrze się czułam, nawet piersi praktycznie nie bolały, jakbym w ogóle w ciąży nie była [emoji52] Nie mogę się już doczekać tej wizyty 7 maja żeby wiedzieć czy serduszko bije i być spokojnym
 
Do góry