reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Ale mnie pocieszyłaś [emoji30][emoji30][emoji30] ja już nie wyrabiam.
Co Ci pomagało przy mdłościach?
Też już nie wyrabiałam. Zaczęłam jeść kolacje pózniej, żeby nie mieć pustego żołądka rano i trochę więcej pic i jest poprawa. Wczoraj i dzisiaj dużo lepiej. Kupiłam tez te gumy pregna vomi ale jak dotąd zużyłam 2 przez 3 dni wiec nie wiem czy to tez coś dało.
 
Boli ktoras brzuch? Bo mnie targa jakby miesiaczke miala a juz dawno tak nie mialam. Bede lezec jak do wieczora sie nic nie zmieni to lece na sor bo sie czuje dzisiaj tragicznie niewiem czy to zmiana pogody czy cos innego ale lepiej chuchac na zimne
Ja na poczatku tez miałam taki bole jak by miesiączkowe ale teraz prawie minely. Czasem cos poboli ale rzadko. Moze odpoczynek Ci potrzebny. Ktory masz tydzien?
 
Strasznie wspolczuje Wam tych mdlosci :(

Przez ta pogode nie mam sily i checi na nic. Pobolewa nie lewa strona brzucha tak jakby cos sie tam dzialo.

Wierzycie w przesad odnosnie zachcianek w ciazy? Ze jak slodkie to dziewczynka a kwasne chlopak?
 
Strasznie wspolczuje Wam tych mdlosci :(

Przez ta pogode nie mam sily i checi na nic. Pobolewa nie lewa strona brzucha tak jakby cos sie tam dzialo.

Wierzycie w przesad odnosnie zachcianek w ciazy? Ze jak slodkie to dziewczynka a kwasne chlopak?
Z przymrużeniem oka tak :) . Chociaż mnie nie ciągnie ani nie odrzuca specjalnie od niczego
 
Też już nie wyrabiałam. Zaczęłam jeść kolacje pózniej, żeby nie mieć pustego żołądka rano i trochę więcej pic i jest poprawa. Wczoraj i dzisiaj dużo lepiej. Kupiłam tez te gumy pregna vomi ale jak dotąd zużyłam 2 przez 3 dni wiec nie wiem czy to tez coś dało.

Ja kolacje jem przeważnie do 2h przed snem. Z samego rana jak otwieram oczy jem banana, ale on już tez nie pomaga. Spróbowałam tez suchy chleb i herbatę, ale było jeszcze gorzej.
Jadę teraz w trasie 800km, zjadłam rogalika, samego bez niczego i też go zwróciłam. Teraz podjadam precelki i muszę przyznać, że jest trochę lepiej
 
reklama
Strasznie wspolczuje Wam tych mdlosci :(

Przez ta pogode nie mam sily i checi na nic. Pobolewa nie lewa strona brzucha tak jakby cos sie tam dzialo.

Wierzycie w przesad odnosnie zachcianek w ciazy? Ze jak slodkie to dziewczynka a kwasne chlopak?
Szczerze to chyba nie. Z pierwsza corka jadlam kwasy sledzie itd dopiero pod koniec mialam faze na kanapke z miodem i bananem a przy mlodszej nie mialam żadnych smakow. A teraz na poczatku zajadalam sie kapusta i ogorkami slodkie moge zjesc ale unikam bo zaraz muszelkuje. Wogole nic mi nie smakuj
 
Do góry