reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Zdziwiłam się że lekarz sam napisał mi na kartce czego nie jesc co ile powinnam jeść, ile pić... I mega zdziwienie że na tej liście na nie jest kakao i czekolada...
 
reklama
Pytanie do dziewczyn które mają już dzieci czy to się sprawdza?

U mnie z drugim synkiem się sprawdziło, pierwszego nie mam z usg z tych tyg ..
Teraz mam po przeciwnej stronie kosmowka(obraz niekręcony) , wiec możliwe, ze córa [emoji6] dowiemy się na połówkowy - może [emoji28][emoji28] bo mąż znowu chce niespodziankę [emoji4]
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt. Ja probuje sie dostac do kliniki na konsultacje bo nie uwazam ze jest potrzebne prowadzenie ciazy gdzies daleko poza tym mam zle wspomnienia z czasem ciazy z mloda jak lezalam w klinice 2 miesiace
 
Do góry