reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Powinno, powinno. Ale bylam u lekarza w 5+6. Powiedzial mi tez, ze owulacja moglabyc pozniej niz mi sie wydaje, wiec i ciaza wczesniejsza niz mi kalkulator liczy. No ale.. kto wie. Mam nadzieje, ze wszystko jest ok i ciaza biegnie we wlasciwym kierunku.

Napewno będzie ok :)

Mówisz, że następna wizyta w Polsce - nie mieszkasz tam na codzień? Czy byłaś na wakacjach poza krajem haha :)
 
A mnie dziewczyny calkowicie rozlozylo. Katar gigantyczny i mega oslabienie. Maz byl w aptece i kupil *spam* syrop ktos bral z was ? Do trgo zrobilam ta cebule z cukrem i buraka leci teza herbatka z cytryna i imbirem i miodem ale malo daje :(
 
reklama
Do góry