reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny czy wiecie co brac na przeziebienie w ciazy ? Dzis tak.kicham i mam taki katar czuje ze mnie rozklada na maxa

Ja od pewnego czasu leczę się tylko imbirem, miodem i cytryną, nie stosuje żadnych leków i powiem szczerze, że mnie pomaga.
Pije herbatki, ale imbir ścieram na tarce żeby tez go trochę zjeść [emoji6]
 
Czy któras z was ma problemy ze snem i mdłości w nocy? Mnie dopadły i spać nie mogę. Oby na tym się skończyło żeby jakąś jelitowka mnie nie złapała bo specjalnie wolne brałam żeby do lekarza jechać.
 
Czy któras z was ma problemy ze snem i mdłości w nocy? Mnie dopadły i spać nie mogę. Oby na tym się skończyło żeby jakąś jelitowka mnie nie złapała bo specjalnie wolne brałam żeby do lekarza jechać.
Ja zawsze dobrze sypiałam, a teraz już chyba 8 noc z rzędu się budzę co 1-2h z mdlosciami i siusiu sie chce, a potem w dzien ledwo zyje
 
Ja zawsze dobrze sypiałam, a teraz już chyba 8 noc z rzędu się budzę co 1-2h z mdlosciami i siusiu sie chce, a potem w dzien ledwo zyje
To witaj w klubie. Ja od paru dni też tak mam. Nigdy nie wiedziałam co to problemy ze snem. Ale brzuch mnie strasznie pół nocy bolał... I te mdłości...
 
reklama
Do góry