reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Właśnie wróciłam od drugiego ginekologa, na szczęście kobieta mi zrobiła usg bez marudzenia :D dzieciak póki co na swoim miejscu, 6+2 mi wpisała, to dzień mniej niż z miesiączki ale powiedzmy że ok :) 6,7 mm i serce już słychać :)) bardzo polecala nam zrobienie testu PAPPA w 13 tygodniu, czy ktoś może sobie robił w poprzednich ciażach? :O
 
reklama
Właśnie wróciłam od drugiego ginekologa, na szczęście kobieta mi zrobiła usg bez marudzenia :D dzieciak póki co na swoim miejscu, 6+2 mi wpisała, to dzień mniej niż z miesiączki ale powiedzmy że ok :) 6,7 mm i serce już słychać :)) bardzo polecala nam zrobienie testu PAPPA w 13 tygodniu, czy ktoś może sobie robił w poprzednich ciażach? :O
Nie robiłam, ale też teraz dostałam skierowanie i też nie bede robić.
 
Właśnie wróciłam od drugiego ginekologa, na szczęście kobieta mi zrobiła usg bez marudzenia :D dzieciak póki co na swoim miejscu, 6+2 mi wpisała, to dzień mniej niż z miesiączki ale powiedzmy że ok :) 6,7 mm i serce już słychać :)) bardzo polecala nam zrobienie testu PAPPA w 13 tygodniu, czy ktoś może sobie robił w poprzednich ciażach? :O
Ja robiłam w pierwszej ciąży prenatalne i test pappa i teraz też będę szła;)Już się zarejestrowałam...chociaż różne są opinie na ten temat jeden że warto drugie że nie....ale ja robię;)
 
Dziewczyny czy wiecie co brac na przeziebienie w ciazy ? Dzis tak.kicham i mam taki katar czuje ze mnie rozklada na maxa
Też tak miałam wczoraj,a nie chciałam brać leków (bo nie wiem czy coś nie zaszkodzi) i zrobiłam syrop z cebuli. 1 pokrojoną cebulę zasypałam 4 łyżkami cukru i piję 3 łyżki dziennie (rano,popołudnie,wieczór).... co mnie bardzo zaskoczyło na razie widzę że pomaga bo dziś się czuję lepiej :)
 
Ja z najmłodszym robiłam usg i test papa na NFZ ze względu na tachykardie nic strasznego nie wykazał to statystyka A w 2 pierwszych robiłam tylko usg. W tej jak się nic dziać nie będzie też zrobię tylko usg no chyba że moja gin tak zdecyduje bo coś się jej nie będzie podobać.
 
Byłam dziś na drugiej wizycie. Ciąża wg usg 6+2 a miesiączki 6+5. Serce bije tetno 141.CRL=5,3. Strasznie się cieszę.
 

Załączniki

  • 15562243504988734946654825251585.jpg
    15562243504988734946654825251585.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 59
reklama
Byłam dziś na drugiej wizycie. Ciąża wg usg 6+2 a miesiączki 6+5. Serce bije tetno 141.CRL=5,3. Strasznie się cieszę.
Założyła mi tez kartę ciąży. Jeśli pojde do innego lekarza to normalnie daje karte ciazy i po prostu różni lekarze sie wypisują tak?
 
Do góry