reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Wlasnie tez jestem ciekawa czy moze jakoś zle sie czułas cz
Ja tez mam takie mega gazy i wzdecia. Pod koniec dnia to czuje jak bym miala ciaze ale spozywcza a nic takiego złego w zasadzie nie jem. W swieta zjadlam troche ciasta ale wypieki domowe. A jak u was z waga czy ktoras sie wazyla przed ciaza a teraz ?
u mnie w miesiąc 2 kg, ale wliczam to też święta :)
 
reklama
Mi również bardzo zatrzymuje się woda do tego stopnia ,że czasem różnica wagi o poranku to 3,5 kg :oops:

Mdłości mi nieco przeszły. Teraz magnez biorę po między posiłkami, aby nie zmniejszył mi kwasów w żołądku.

Mogę zapytać jak jest u Was z przytulaniem z mężem? :D Ja od kiedy zaczęły mi się plamienia od czasu do czasu, wystrzegam się tego. Czy słusznie nie wiem.

Ps. Ostrożnie ze spożywaniem śledzi z Bałtyku. Np. w Danii w sklepie rybnym usłyszycie, że można spożywać max 1 śledzia z Bałtyku tygodniowo.
Normalny seksik jest :) ponoć zmniejsza ryzyku poronienia o 50% we wczesnej ciąży- ale tylko gdy nie ma przeciwwskazań lekarza :) wiadomo jego słuchamy si najbardziej a nie koleżanek z forum :)
 
Wydaje mi się że na termy nie za bardzo ale najlepiej zapytaj lekarza. Jednak dzisiejszą wizytę odwołałam. Jadę jutro do swojego.
 
Hej dziewczynki :) noc troche nieprzespana bo corcia stwierdzila ze pospi z mama, pozniej na badania do pracy spedzilam tam 3h zgroza..
Niebawem beda wyniki z bety trzymajcie kciuki zeby udalo mi sie do lekarza dostac.

Wzdecia szczegolnie po poludniu a nic takiego nie jem, zadnych smakow wrecz przeciwnie w ogjjgd ghfole do jedzenia mnie nie ciagnie tak dziwnie troche ale moze i dobrze nie przytyje tak duzo jak w pierwszej ciazy :)
 
@sylwiaal trzymam kciuki [emoji846]
Ja w porownaniu to mam duzy apetyt ale dobrze ze pracuje to nie skupiam sie az tak na jedzeniu, przerwe mam tylko raz dziennie, oczywiście nie bede przez 8h tylko raz jadla wiec teraz juz nawet jakiegos banana mam by przegrysc jak bedzie mnie ssalo w żołądku [emoji57]
 
Dziewczyny a czy Wy macie częste parcie na siku? Nie wiem czemu mam na tym punkcie taka schize ale kończę 8 tydzień i myślę że pije tyle samo co wcześniej i siku też chodzę normalnie jak przed ciąża. Naczytalam się o tym i ciągle myślę. Chyba że ten objaw też nie jest reguła i może dopiero za jakiś czas mnie dopadnie... Napiszcie jak to u Was jest na tym etapie :)
 
Dziewczyny a czy Wy macie częste parcie na siku? Nie wiem czemu mam na tym punkcie taka schize ale kończę 8 tydzień i myślę że pije tyle samo co wcześniej i siku też chodzę normalnie jak przed ciąża. Naczytalam się o tym i ciągle myślę. Chyba że ten objaw też nie jest reguła i może dopiero za jakiś czas mnie dopadnie... Napiszcie jak to u Was jest na tym etapie :)
Ja siusianie mialam od poczatku, a teraz wydaje mi sie ze troche sie jeszcze nasililo. W nocy wstaje 2-3 x na siku. Jest to mega meczace. Ale to roznie jest chyba kazda ciaza inna :) tak mi sie wydaje. Ja za to mam pytanie czy wy tez macie takie bolace i cieple piersi ?
 
reklama
Do góry