reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Hej ;)
My się przytulamy z mężem, fakt że nie tak często jak przed ciążą, ale nie pościmy, bo w sumie nie ma u mnie takich zaleceń, nie mam żadnych plamień ani nic. Jedyne co mnie trochę martwi to podczas kasłania czy kichania mam skurcz całego brzucha [emoji849] tez tak macie ? Co do smaków, to odrzuciło mnie od kawy i słodyczy. Od 2 dni mówiłam siostrze, że mam smaka na żurek wiec mi go ugotowała, a ja nie mogłam go wczoraj wąchać [emoji849]

O, ja też mam spięty cały brzuch jak kicham/kaszle. Ciekawe czemu tak się dzieje. My też nie poscimy ale prawie hehe bo w ogóle nie mam ochoty na przytulanko. Ja na slodkie nawet patrzeć nie mogę, głównie wchodzi mi nabiał(serki, twarożki, jajecznica - z ketchupem jak za dziecka hahaha) . ciągle czuję się głodna a nie mam na nic ochoty. Wczoraj zajadałam chrupki kukurydziane , a dziś rano miałam pierwsze wymioty i już w ogóle nic nie chcę jeść
 
Dziewczyny, które miały zrobione USG w 5/6tyg... kiedy lekarz zalecił Wam następna wizytę? I na jakie badania skierował? :)

Ja miałam w 5t1d. Był tylko pęcherzyk ciążowy i lekarz kazał przyjść po 2 tygodniach. Oprócz cytologii i ogolnego badania nie skierował mnie jeszcze nigdzie. Mówił, że przy kolejnej wizycie(a chodzę prywatnie)
 
Ja miałam w 5t1d. Był tylko pęcherzyk ciążowy i lekarz kazał przyjść po 2 tygodniach. Oprócz cytologii i ogolnego badania nie skierował mnie jeszcze nigdzie. Mówił, że przy kolejnej wizycie(a chodzę prywatnie)
u mnie podobnie z tym, ze bez cytologii bo określił że miałam nie tak dawno robioną więc nie będziemy męczyć bobasa :) i w maju do konroli i po wykaz badań
 
O, ja też mam spięty cały brzuch jak kicham/kaszle. Ciekawe czemu tak się dzieje. My też nie poscimy ale prawie hehe bo w ogóle nie mam ochoty na przytulanko. Ja na slodkie nawet patrzeć nie mogę, głównie wchodzi mi nabiał(serki, twarożki, jajecznica - z ketchupem jak za dziecka hahaha) . ciągle czuję się głodna a nie mam na nic ochoty. Wczoraj zajadałam chrupki kukurydziane , a dziś rano miałam pierwsze wymioty i już w ogóle nic nie chcę jeść

Ja bym najchętniej tylko zupy jadła. Mięso może nie istnieć, na nabiał tez nie bardzo mam ochotę. Wczoraj na śniadanie zjadłam rogalik z serkiem waniliowym i wszystko zwróciłam [emoji849]
Jadę właśnie do dentysty, mam nadzieje że dam radę, bo to ząb z tylu wiec trochę mnie wymęczy [emoji849]
 
Dziewczyny w oroentujecie sie czy można korzystać z term? Chcialam sie wybrac w weekend majowy ale w sumie nie wiem czy można.
 
reklama
Dziewczyny, które miały zrobione USG w 5/6tyg... kiedy lekarz zalecił Wam następna wizytę? I na jakie badania skierował? :)

Ja miałam wizytę jakos 8.04 5t3d, poszłam drugi raz 9 dni później w 6t5d I już były serduszka. Teraz kolejną wizyta 10 maja(już trzecia) i na koniec maja prenatalne. Najpierw dostałam badania: mocz, morfologia, tsh, glukoza, toxo igm igg, a po drugiej wizycie krzywą cukrową, mocz, morfologia, kiła, hiv, hcv i chyba "tylko tyle" :) na szczęście rodzinny lekarz mi przepisał większość na nfz, bo ja chodzę do gina prywatnie .A hiv I hcv u nas akurat robia za darmo, dlatego warto spytać czy jest jakiś program na te badania :)
 
Do góry