reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Zaraz zbieram się po wyniki malej i do lekarza az aie boje bo objawy jak byly tak sa. A nawet nasilily sie pod takim wzgledem ze ciagle mam wrazenie jakby chciala wymiotować i język ma czerwony w takich krostkach jakby truskawka. Ostatnio lekarka nic nie powiedziała o tym języku takze nic niewiem
 
reklama
Hej ;)
My się przytulamy z mężem, fakt że nie tak często jak przed ciążą, ale nie pościmy, bo w sumie nie ma u mnie takich zaleceń, nie mam żadnych plamień ani nic. Jedyne co mnie trochę martwi to podczas kasłania czy kichania mam skurcz całego brzucha [emoji849] tez tak macie ? Co do smaków, to odrzuciło mnie od kawy i słodyczy. Od 2 dni mówiłam siostrze, że mam smaka na żurek wiec mi go ugotowała, a ja nie mogłam go wczoraj wąchać [emoji849]
 
Hah racja :D nie no moja pierwsza ciąża i tak trochę zaniepokojona byłam ale nie jestem sama więc myślę pozytywnie :)

Spoko ja mam to samo, oprócz zmęczenia senności to raczej w tym momencie nic mi nie dolega. Sutki tylko czerwone i jak dotknie to troszkę je czuć ale poza tym to wszystko super :)
 
Zaraz zbieram się po wyniki malej i do lekarza az aie boje bo objawy jak byly tak sa. A nawet nasilily sie pod takim wzgledem ze ciagle mam wrazenie jakby chciala wymiotować i język ma czerwony w takich krostkach jakby truskawka. Ostatnio lekarka nic nie powiedziała o tym języku takze nic niewiem

Trzymam kciuki [emoji1307] będzie dobrze [emoji8]
 
Ania może szkarlatyna?? Ona lubi dawać taki język.
Ja wczoraj byłam z moimi gwiazdami u lekarza.
Starszakowi w szkole strajk zawiesili więc mam trochę spokojniej w domu.
Za to dzisiaj od rana znowu muli. Z jedzeniem mam podobnie. Niby mam na cos ochote a jak juz to mam to nie smakuje.
 
@IwonaMR ja nie bralam nigdy zadnych lekow i raczej nic nie musialam brac zobaczymy jak bedzie na wizycie, a badan tez nie robilam
@Anusiak1990 no wlasnie ja nie mam zadnych zachcianek jak na razie .
Dziewczyny czy wy w 5tyg czułyscie brzuch..??ja nie czuje ani kucia, ani jajnikow co dla mnie to dziwne bo w poprzedniej od poczatku kulo mnie w brzuchu na dole...a teraz nic i troche sie martwie [emoji20]
 
@IwonaMR ja nie bralam nigdy zadnych lekow i raczej nic nie musialam brac zobaczymy jak bedzie na wizycie, a badan tez nie robilam
@Anusiak1990 no wlasnie ja nie mam zadnych zachcianek jak na razie .
Dziewczyny czy wy w 5tyg czułyscie brzuch..??ja nie czuje ani kucia, ani jajnikow co dla mnie to dziwne bo w poprzedniej od poczatku kulo mnie w brzuchu na dole...a teraz nic i troche sie martwie [emoji20]
Ja czułam w terminie @, a później sporadycznie. Jak robię coś meczacego. Albo mam ciężki dzień to na wieczór czuje.
 
Ja sie przytulam z mezem, ale nie plamie ani nic mi nie jest. Jesli chodzi o wage to mi doszedl.kg wiecej. A w przeciagu dnia to roznie bywa bo brzuch mam.jak.pilke doslownie po.zjedzeniu czegokolwiek dlatego.waze sie tylko rano bo rano ladnie spada wszystko i waga wraca.po nocy do realnych wynikow .
 
My sie nie mamy kiedy przytulać. Ostatnio ciągle któraś gwiazda nam w łóżku ląduje. A jak już ja oddelegujemy to ja padam w sekundę. Czekam na ten napływ energii w 2 trymestrze.
 
reklama
Do góry