reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Hej,

Witam sie z rana. Jak tam dziewczyny poranek? Bo u nas kiepsko mloda mimo ze na antybiotyku znowu zaczela goraczkowac i juz niewiem co robić niby jutro mamy skończyć antybiotyk ale chyba mie będzie tak milo. Kilka dni bylo spokoju a teraz znowu ciekawe co to za bakcyl.
Anusiak1990 zdrowka dla corki oby goraczka odpuscila. Pewnie jesli nie przejdzie bedzie miala kontynuowany antybiotyk :(

Witam
emoji5.png
uwazaj zeby sie nie zarazić
emoji33.png
mozliwe ze znowu jakis antybiotyk dostanue jesli nie przeszlo do konca
emoji20.png
u mnie spokojnie u rodziny siedzimy i o 15 z partnerem wracamy do domu pociagiem mamy 4h drogi, dobrze ze nie mam mdłości
emoji846.png
Jejj 4h pociagiem oby Wam szybo zlecialo

Dziewczyny a czy któraś juz myslala o szpitalu w jakim chcecie rodzic ? Czy wasi gin przyjmuja w szpitalu? Zamierzacie rodzic ze dwoja opłacona polozna ? Ja wam powiem ze kompletnie soe na tym nie znam i mam mega dylemat
Przy pierwszej ciazy rodzilam w innym szpitalu niz z poczatku zakladalam ze bede rodzic, nie mialam swojej poloznej ani swojego prowadzacego lekarza i mimo to wszystko przebieglo pomyslnie.
Mozliwe ze i ten porod odbedzie sie w tym samym szpitalu jednak narazie nie mysle o tym, jeszcze duzo czasu mam przed soba.

Dzis pobolewa i mnie brzuch na szczescie nie jest on dlugotrwaly, przy pierwszej ciazy wlasnie na tym etapie lezalam na podtrzymaniu wiec lekki stres jest choc jestem dobrej mysli :)
I nawet jakos w te swieta nie mam apetytu.
 
Witam sie z rana. Jak tam dziewczyny poranek? Bo u nas kiepsko mloda mimo ze na antybiotyku znowu zaczela goraczkowac i juz niewiem co robić niby jutro mamy skończyć antybiotyk ale chyba mie będzie tak milo. Kilka dni bylo spokoju a teraz znowu ciekawe co to za bakcyl.

Może źle dobrany antybiotyk, albo wirus ?
W najgorszym przypadku osłabiona po antybiotyku i złapała nowe dziadostwo ..
 
Ja mieszkam w de a dokładniej w Monachium i jest tu jedna z najlepszych klinik w której jeśli chcesz rodzic to trzeba zapisać się na poród do 8 tc w innym wypadku nie ma takiej możliwości żeby przyjęli rodząca z ulicy
W Osnabrück na szczescie nie ma takiego problemu i mam więcej czasu na wybranie szpitala/kliniki. [emoji5]
 
Jeżeli chodzi u mnie o objawy to mi na same święta mdłości ustały i piersi już mnie prawie nie bolą i oczywiście zaczynam się bać, że znowu coś jest nie tak.. echh.
A czy któraś z Was ma żółty śluz może?
 
Jeżeli chodzi u mnie o objawy to mi na same święta mdłości ustały i piersi już mnie prawie nie bolą i oczywiście zaczynam się bać, że znowu coś jest nie tak.. echh.
A czy któraś z Was ma żółty śluz może?
Mój nie jest idealnie biały... Widzę na wkładkach lekko jakby żółty zależy też od dnia ale wydaje mi się że to normalne chociaż nie wiem... Mi się wydaje to to po prostu lekko może moczem zafarbowamy... Ja ciągle latam na toaletę siku heh
 
reklama
Mój nie jest idealnie biały... Widzę na wkładkach lekko jakby żółty zależy też od dnia ale wydaje mi się że to normalne chociaż nie wiem... Mi się wydaje to to po prostu lekko może moczem zafarbowamy... Ja ciągle latam na toaletę siku heh

Też tak właśnie pomyślałam, że to może od moczu, ale już sama nie wiem [emoji848]
 
Do góry