reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Dzisiaj już po pierwszym skanie :)

Serduszko bije [emoji173]️

Termin idealnie pokrywa się z moimi obliczeniami czyli 10-11/12
IMG_7108.JPG
 
reklama
Zdrowych i wesolych swiat dziewczyny :) ja dzis spoko ale od godziny meczy mnie bol brzucha z jajnikiem. Tabletka luteina po raz drugi mi wypadla w trakcie chodzenia i zastanawiam sie czy w takiej sytuacji moze ktoras z was wie bierze sie druga czy nie? Mam luteine dopochwowo. Mdlosci tak jak by sie zmniejszyly po sprzatnieciu domu ze wszystkich zapachow ktore mi je zwiekszaly. A jak u was?
 
U mnie brak objawow [emoji57]sutki bola ale tylko jak dotykam, brzuch baardzo rzadko kuje jakbym w tej ciazy nie byla [emoji23]niestety co do leków to nie mam pojecia bo nic oprócz witamin nie biore
 
Zdrowych i wesolych swiat dziewczyny :) ja dzis spoko ale od godziny meczy mnie bol brzucha z jajnikiem. Tabletka luteina po raz drugi mi wypadla w trakcie chodzenia i zastanawiam sie czy w takiej sytuacji moze ktoras z was wie bierze sie druga czy nie? Mam luteine dopochwowo. Mdlosci tak jak by sie zmniejszyly po sprzatnieciu domu ze wszystkich zapachow ktore mi je zwiekszaly. A jak u was?

Ja dalej męczę się z Mdłościami [emoji849] nie mogę znieść zapachu czekolady [emoji28]
Poza tym pobolewa mnie brzuch, ale rzadko, piersi bolą i są napuchnięte. Dzisiaj jestem bardzo senna, już miałam 2 drzemki po godzince [emoji6]
Przed śniadaniem wielkanocnym daliśmy teściom kartkę z wierszykiem, że maluszek jest w drodze. Teściowa czytając tak się wzruszyła, że i mnie się udzieliło [emoji85]
 
reklama
Do góry