reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
To wizytuje najwczesniej tego 6go bo mam na 9.00.
Kurcze boli mnie jajnik i to tak dosc intensywnie. Ogólnie mam uczucie ciezkosci na podbrzuszu jak sie poloze to jest jeszcze mocniejsze
 
Hej dziewczyny! Nie pisałam, bo cały tydzień byłam w rozterce, przez to, że nie było widać zarodka w skończonym szóstym tygodniu. Dziś poszłam na usg do innego lekarza, bo już nie wytrzymałam i jest wszystko dobrze. Jest dzidzia 7,6mm i serduszko! Jestem przeszczęśliwa [emoji173]️Trzymam kciuki, żeby każda miała takie dobre wieści [emoji8]

Hej! Na wczorajszej wizycie lekarz mówił, że moje bliźniaki też mają 7.6mm :) 6t5d i serduszka też były :) jaki miałaś puls? U nas 126-127, jakoś tak :)
 
Hej dziewczyny, jak samopoczucie u Was?
Ja się wczoraj mega męczyłam [emoji849]
Pobolewał mnie brzuch i mam straszne mdłości [emoji849] nosze ze sobą woreczek w razie W. Byłam wczoraj bardzo senna, i zmierzla przespałam prawie cały dzień [emoji26]
Taki mam urlop [emoji85]
Postanowiliśmy rodzinie najbliższej powiedzieć, czyli siostrze i rodzicom, bo wychodzę na marudę która nie chce z nimi czasu spędzać [emoji849] a ja po prostu tak się męczę, że najlepiej siedzieła bym sama w domu, co jest nie możliwe, bo jak jesteśmy na urlopie to mieszkamy u teściów [emoji849]
Pięknego dnia Wam życzę [emoji274]
 
Hej! Na wczorajszej wizycie lekarz mówił, że moje bliźniaki też mają 7.6mm :) 6t5d i serduszka też były :) jaki miałaś puls? U nas 126-127, jakoś tak :)

No to super! :) Jeżeli chodzi o puls to nie mam pojęcia, nie wiem czy w ogóle mierzył, albo po prostu mi nie powiedział jaki. Ja byłam w takim amoku, że nawet nic za bardzo nie pytałam i tylko się cieszyłam, że jest wszystko dobrze. :)
 
Hej dziewczyny, jak samopoczucie u Was?
Ja się wczoraj mega męczyłam [emoji849]
Pobolewał mnie brzuch i mam straszne mdłości [emoji849] nosze ze sobą woreczek w razie W. Byłam wczoraj bardzo senna, i zmierzla przespałam prawie cały dzień [emoji26]
Taki mam urlop [emoji85]
Postanowiliśmy rodzinie najbliższej powiedzieć, czyli siostrze i rodzicom, bo wychodzę na marudę która nie chce z nimi czasu spędzać [emoji849] a ja po prostu tak się męczę, że najlepiej siedzieła bym sama w domu, co jest nie możliwe, bo jak jesteśmy na urlopie to mieszkamy u teściów [emoji849]
Pięknego dnia Wam życzę [emoji274]

Ja się z mdłościami niestety męczę cały tydzień i praktycznie całe dnie leże, bo jestem bez sił, a jedzenie to w siebie wmuszam. ;)
 
Mnie dziś takie wymioty z rana złapały i teraz mdłości teraz mąż zabrał dzieci ba święcenie koszyczkow A ja miałam jeszcze babeczki upiec ale na razie modlę się by śniadania nie oddać.
Cycki mnie już nie bolą za to mdłości się nasilily
 
reklama
Dziewczyny a ja przeżyłam wczoraj chwile grozy.. Po południu zauważyłam niewielkie plamienie z krwi, które w ciągu dwóch godzin się wzmogło. Pomyślałam o najgorszym :( Pojechałam w te pędy do mojej ginki, bo akurat przyjmowała i okazało się, że maleństwo ok, nawet pierwszy raz zobaczyłam serduszko. Ale niestety wszystko wskazuje na odklejenie części kosmówki i ciąża w związku z tym jest zagrożona.. Ze względu na święta odpuściła mi szpital, ale kazała leżeć. We wtorek kontrola i L4 nie wiem na jak długo..W pracy nic jeszcze nie wiedzą, więc będzie szok. Planowałam pracować do września ale los jest przewrotny. Trzymajcie kciuki, żeby maluch dał radę.. I ja. Wesołych Świąt Kochane!!
 
Do góry