reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Kochane jakie witaminy bierzecie?

Dzień dobry wszystkim

Ja przyjmuję kompleks witamin z grupy B w kroplach, wit. D i K2 również w kroplach. Kupiłam kwas foliowy metylowany, któraś z Was mi go poleciła. Do tego z polecenia ginekolog magnez 2 razy dziennie w szaszetkach (na język) zapomniała bym , jeszcze jod przyjmuję.


Ja dzisiaj wybieram się na kilka badań.

Życzę Wam pięknego dnia i bijących serduszek ❤❤❤❤
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Biorę pregna plus.

Od jakiś 30min mam straszny ból brzucha. Jak na okres ale taki niemilosierny. Nie mam nospy ani tabletek oprócz ketanolu. Wydaje mi się że to nie jest normalny ból. Boję się. To koniec 6tc tj 5+6
Jak sie czujesz?


Ja poki co biore kwas foliowy witamine d magnez i to tyle ale zaczne sie czyms suplementowac bo skoro karmie i bobas tez swoje zabiera to pewnie bedzie mi czegoś brakowac a nie mam zamiaru biegac po dentystach a tak to sie zazwyczaj konczylo u mnie w ciazy. No i wlosy mi wypadaja garściami
 
Hejka dziewczyny powiedzcie mi jakich kosmetyków używacie na co dzień? Firmy i wgl. Ja od pewnego czasu stosuję masełko i olejek z firmy Efektima Eco mama i jestem na prawdę zadowolona ;-) moje ciało jest nawilżone w 100%. Skóra stała się gładka i lśniąca. Może, któraś z Was też ich używa ?? Co o nich sądzicie??
 
reklama
Do góry