reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Biorę pregna plus.

Od jakiś 30min mam straszny ból brzucha. Jak na okres ale taki niemilosierny. Nie mam nospy ani tabletek oprócz ketanolu. Wydaje mi się że to nie jest normalny ból. Boję się. To koniec 6tc tj 5+6
 
reklama
Biorę pregna plus.

Od jakiś 30min mam straszny ból brzucha. Jak na okres ale taki niemilosierny. Nie mam nospy ani tabletek oprócz ketanolu. Wydaje mi się że to nie jest normalny ból. Boję się. To koniec 6tc tj 5+6
Może położysz się na bok i podkurcz nogi szkoda,Że nie masz nospy ...ale jak się nasili ból to może podjedź do szpitala?
 
Do góry