reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

A czy któraś z Was pracuje w sklepie przy wykładaniu towaru?Jak dajecie rade? Praca cały dzien na nogach i noszenie , pchanie klatek z towarem.czasem trzeba przenieść 12-15kg co przy mdlosciach i zawrotach głowy nie jest za fajne. Zastanawia mnie jak długo jeszcze pociągnę. Nie chce narazie nic mówić bo to dopiero 7 tydzień ale jak tak dalej pójdzie to zgłoszę managerowi i zobaczymy co zrobią.

Ja w pierwszej ciąży do 5-6 miesiąca praca 8godz na nogach non stop i w ruchu i sporo podnoszenia(ale czułam się dobrze) później usiadłam przy biurku .
W drugiej praktycznie do końca na nogach, ale dźwigania nie było(minus, ze nogi puchły, ale przy siedzeniu przy biurku było gorzej , bo kręgosłup mnie bolał i brzuch) .
W pierwszej ciazy powiedziałam już w 5tc w drugiej 10tc ..

Trzeba pamiętać, ze każdy organizm jest inny i inaczej znosi ciąże i ty wiesz najlepiej jak sobie poradzisz [emoji4]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tylko ze ja za granica mieszkam i żaden lekarz pierwszego kontaktu nie wystawia zwolnień zwłaszcza jak jeszcze nie ma 12 tyg- do tego czasu uznają to jako albo ciąża przetrwa albo nieza tydz będę u polskiego gin to z nią pogadam może wystawic zwolnienie..albo jednak powiem w pracy to coś lżejszego mi może znajda..

Ja dwie ciąże w UK, wiec mniej więcej wiem jak to się odbywa i tutaj żadnych zaświadczeń się od lekarza nie daje tylko informuje swojego przełożonego w pracy, ze jest się w ciazy i o reszte on musi zadbać ...

Mało ważne, ze ciąże uznaje się od 12tc i to tylko i wyłącznie dlatego, ze tutaj aborcja jest legalna i to chodzi bardziej od strony lekarskiej, od strony pracy to inaczej wyglada ...
 
Chociaż trochę się niepokoje… On mówił chyba że zarodek ma przy milimetry a niby w 6 tygodniu powinien mieć już 1cm jak tak patrzę w aplikacji. Kurde może coś jest nie tak? Powiedział że wszystko rozwija się prawidłowo…
Mój też miał 3 milimetry w 6 tygodniu, 6 dni później prawie 5. Więc spokojnie każda ciąża rozwija się w swoim czasie :)
 
Jestem jestem;)emocje aż puls mój wynosił 90 ;)widziałam mojego kropka ślicznego jak mu serduszko pika♥️♥️♥️skończony 7 tygodni i 8 idzie ;)na tą chwilę wszystko ok jest kazał mi się już zarejestrować na prenatalne i karta ciąży założona♥️♥️
 

Załączniki

  • 20190418_155637.jpg
    20190418_155637.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 104
Fajne macie kropki dziewczyny :D ja mam wizytę 23.04. i ciekawe co tam zobaczę :) dzisiaj zaczęło mi się też chęć na słodkie, w pracy siedzę i tak już nie mogę się skupić, że oglądam takie szybkie filmiki jak robią desery różne :D
 
Dziewczyny gratuluje wizytsliczne kropki !! [emoji173]
Fajne macie kropki dziewczyny :D ja mam wizytę 23.04. i ciekawe co tam zobaczę :) dzisiaj zaczęło mi się też chęć na słodkie, w pracy siedzę i tak już nie mogę się skupić, że oglądam takie szybkie filmiki jak robią desery różne :D
A mnie troche odepchnelo od slodyczy gdzie ja codziennie zjadalam cos a teraz nic lub cos malego co kilka dni [emoji848]
 
Chociaż trochę się niepokoje… On mówił chyba że zarodek ma przy milimetry a niby w 6 tygodniu powinien mieć już 1cm jak tak patrzę w aplikacji. Kurde może coś jest nie tak? Powiedział że wszystko rozwija się prawidłowo…
Spokojnie mój miał wczoraj 5.6mm A to 7 tydz skonczony
 
Ja też na słodycze parcia nie mam za to paprykę na kg i mizerie mogę non stop.

Lecę dziś wieczorem na paznokcie żeby mnie nie mdlilo dobrze że to do sąsiadki
 
reklama
Do góry