reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
A czy ktoras wie czy bedac w ciazy mozna sie opalac ?
 
Woow dzieki super artykul
 
Dziewczyny ja juz jestem po wizycie.
Mam termin na 8.12 :D moja fasolka ma tetno plodu 2/0. Wynik badan wyszly bardzo dobre jedyne nad czym sie zastanawiam to tsh wyszlo mi 2,80 moj gin twierdzi ze jest ono prawidlowe bo w 1 trym norma jest od 2,70 - 4,99 jak myslicie ?
 
Ta torbiel to cos groznego? Nie podala mi lekarka wymiarow tylko sie pytala czy cos mnoe boli. A ja w takiej euforii ze nic mnoe nie boli i ogolnie wszystko świetnie ale mnie kluja jajniki raz prawy raz lewy ale myslalam zw to normalne
 
Ta torbiel to cos groznego? Nie podala mi lekarka wymiarow tylko sie pytala czy cos mnoe boli. A ja w takiej euforii ze nic mnoe nie boli i ogolnie wszystko świetnie ale mnie kluja jajniki raz prawy raz lewy ale myslalam zw to normalne
No trzeba uważać żeby się nie zawinela ja mam zakaz seksu dźwigania i gwałtownych zmian pozycji no i powinna się wchłonąć ok 12 tc
 
reklama
Dziewczyny ja juz jestem po wizycie.
Mam termin na 8.12 :D moja fasolka ma tetno plodu 2/0. Wynik badan wyszly bardzo dobre jedyne nad czym sie zastanawiam to tsh wyszlo mi 2,80 moj gin twierdzi ze jest ono prawidlowe bo w 1 trym norma jest od 2,70 - 4,99 jak myslicie ?
Moje tsh = 0,717 i lekarz mówił że jest bardzo dobre, a wydawało mi się niskie
 
Do góry