reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Witam nowe mamusie jak fajnie że się grono nasze powiększa ja po poronieniu też już nie patrzyłam na kiedy wyjdzie ale po cichu liczę na dziewczynkę mam już 2 synów i córkę i wiem że bardzo marzy o siostrze
 
reklama
W takim razie, dzis mialam przerwe ale jutro wracam do mojej aktywności. ;)

Tylko pamiętaj, podskoki, pajace itp ćwiczenia , bieg w miejscu nie są wskazane .. trening bez podskoków [emoji6] brzuszkow typowych i plankow i bicie serca nie powinno przekraczać 130 [emoji6] (niby mówią, ze 140 jest ok, ale więcej przemawia za tym, ze powinno być niżej niż 140)
Polecam Ci centrum sportowca na YT tam ma treningu dla kobiet w ciąży [emoji6]
Edyta Litwiniuk mentorka dla kobiet z brzuszkiem [emoji6] na insta np
 
Ostatnia edycja:
Ja z kolei mam dwójkę z lipca i trzecią z pazdziernika i zdecydownaie ten lipiec był lepszy. Raz że praktycznie po wyjściu ze szpitala odrazu spacerowaliśmy a dwa że chorób mniej. Córa z pazdziernika juz na przełomie listopada i grudnia leżała z zapaleniem płuc w szpitalu, bo starszak katar przyniósł.... Teraz najbardziej chciałam takie majowe, wiosenne. I sie udało termin miałam na 18tego maja. Niestety ktoś tam u góry miał inne plany dla mnie i maj sie zamienił w grudzień. Co nie zmienia faktu ze cieszę sie!
 
Ja z kolei mam dwójkę z lipca i trzecią z pazdziernika i zdecydownaie ten lipiec był lepszy. Raz że praktycznie po wyjściu ze szpitala odrazu spacerowaliśmy a dwa że chorób mniej. Córa z pazdziernika juz na przełomie listopada i grudnia leżała z zapaleniem płuc w szpitalu, bo starszak katar przyniósł.... Teraz najbardziej chciałam takie majowe, wiosenne. I sie udało termin miałam na 18tego maja. Niestety ktoś tam u góry miał inne plany dla mnie i maj sie zamienił w grudzień. Co nie zmienia faktu ze cieszę sie!
No wlasnie mi w rodzinie kazdy mowi ze lato do rodzenia najlepsze pod tym wzgledem spacerow z maluszkiem itp. No ale wyszlo ze grudzień i jakos trzeba bedzie sobie radzic
 
Plus narodzin w grudniu będzie taki że na lato dziecko będzie już dość duże i można jechać na jakies wakacje . Też miałam termin na maj ale niestety nie było mi dane więc cieszę się z grudnia
 
Plus narodzin w grudniu będzie taki że na lato dziecko będzie już dość duże i można jechać na jakies wakacje . Też miałam termin na maj ale niestety nie było mi dane więc cieszę się z grudnia
No to mamy podobną sytuację. :) i fakt ani w tym roku ani w kolejnym wakacje nas nie ominą
Byłam na wakacjach z 3 tygodniowym noworodziem. I o ile małe dziecko nie było wielkim wyzwaniem o tyle polog był mega niekomfortowy.
 
reklama
Dzień dobry,
ja dziś przed pracą zrobiłam sobie badania bhcg test robiony i 2 razy i podwójnie dwie kreseczki :D także jest wielka nadzieja :D w środę do lekarza zobaczymy co i jak :)
 
Do góry