reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Ja na razie, oprócz bolących piersi nie mam zadnych objawów.
Dziewczyny a czy Wy cwiczycie w ciazy? Bo ja do wczoraj bylam disc aktywna fizycznie i sie zastanawiam czy moge nadal ćwiczyć

Ja ćwiczę normalnie 3-4 razy w tyg po około 30-40 min
Zrezygnowałam tylko z intensywnych interwałów , a tak to normalnie ..
Jeżeli ćwiczyłas przed ciąża to jak najbardziej można.. tylko jeżeli jest wszystko ok, jeżeli są zagrożenia jakieś to trzeba zrezygnować ..
 
Dokładnie, obojętnie oby wszystko było w porządku.
My na początku starań chcieliśmy zaplanować żeby poród był na czerwiec/lipiec
A po ponad 3 latach starań i bieganiach po lekarzach, badaniach, zastrzykach cieszymy się, że się udało [emoji173]️[emoji173]️
Mój syn jest z lipca, było tak gorąco w szpitalu, ze po porodzie (cc) modliłam sie o zimę. Takze moze ten grudzien nie taki zły
 
Dzien dobry, kto juz na nogach? Ja zaraz pedze do pracy. Zrobilam ponownie test i zbyt wiele kreska nie pociemniała ale ewidentnie jest :D
 

Załączniki

  • 20190412_061245.jpg
    20190412_061245.jpg
    929,1 KB · Wyświetleń: 82
reklama
Do góry