reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Na mdłości też migdały, muszę kupić i chociaż tak się wspomagać, bo nie wiem jak ja 8 h w pracy wytrwam

No ciężko jest, ja dzisiaj ukradkiem biegłam do toalety [emoji85][emoji85] niestety są one na korytarzu i zaraz za ściana jest biuro [emoji28] próbuje jakoś się kamuflować, bo nie chcę żeby wiedzieli póki co...
 
reklama
Dziewczyny ja dzis tragiczny dzien mam. Od tego wieczornego budyniu jest mi ciagle nie dobrze. Mdli mnie jak nie zjem a jesc mi sie w ogole nie chce mam zgage i do tego boli mnie glowa. To tak bedzie mnie mdlilo ? Juz moze jak bymsie zwymiotowala too by przeszlo na jakis czas a tak do dupy. W zasadzie caly dzien zdychalam.lezac dopiero teraz wstalam na chwile zjesc ale znowu mi bleee

Na mnie wymioty lepiej nie działają. Dzisiaj na zmianę wymioty i ciągle mdłości [emoji849]
Spróbuj napić się wygazowanej coli. Na mnie ostatnio podziałało [emoji28][emoji28] zwymiotowałam, ale mdłości nie ustały [emoji6]
 
Drogie mamy! Gdzie sprawdzałyście termin w necie? Mi pokazuje roznie... według OW 15 grudnia. Wedlug OM 13 a nawet 24 grudnia... co kalkulator to inaczej .. wiem ze po usg sie stwierdza co i jak ale na to jeszcz3 zaczekam [emoji4]
Mi wychodzi 7-11 grudzień przy OM 3.03 i cyklu 28 dni;) dodaje 2 tyg opóźnienia tak jak było przy pierwszym porodzie i wychodzi Wigilia
 
U mnie wychodzi 10- 13 grudnia hmm wolala bym w styczniu ale czy to az tak istotne? No nie [emoji4] oby wszystko bylo dobrze i zdrowe

Dokładnie, obojętnie oby wszystko było w porządku.
My na początku starań chcieliśmy zaplanować żeby poród był na czerwiec/lipiec
A po ponad 3 latach starań i bieganiach po lekarzach, badaniach, zastrzykach cieszymy się, że się udało [emoji173]️[emoji173]️
 
Drogie mamy! Gdzie sprawdzałyście termin w necie? Mi pokazuje roznie... według OW 15 grudnia. Wedlug OM 13 a nawet 24 grudnia... co kalkulator to inaczej .. wiem ze po usg sie stwierdza co i jak ale na to jeszcz3 zaczekam [emoji4]

Ten najlepszy :)
Dwie ciąże już sprawdziły mi się jeżeli chodzi od dnia zapłodnienia

 
reklama
Dokładnie, obojętnie oby wszystko było w porządku.
My na początku starań chcieliśmy zaplanować żeby poród był na czerwiec/lipiec
A po ponad 3 latach starań i bieganiach po lekarzach, badaniach, zastrzykach cieszymy się, że się udało [emoji173]️[emoji173]️
Kiedy jest nie wazne wazne by zdrowe i kochane [emoji4][emoji173] ale jakby tak wybierac to ja bym chciala corke [emoji23][emoji173]
 
Do góry