reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

U mnie dziś na obiad wątróbka wczoraj byłam w sklepie i nie wiedziałam co kupić i nagle moje oczy spojrzały na wątróbkę i myślę to jest to.
Posłałam dziś dziecko do przedszkola ponieważ obydwie jesteśmy bardziej zadowolone jak ona idzie do przedszkola a ja zostaję sama w domu :) Więc w ramach rozrywki poszłam sobie na spacer. U nas dziś jest strasznie zimno i okropnie wieje ja się patrzę a moje dziecko z przedszkola jest na polu więc nawet nie chcę myśleć co będzie z nią dalej. U nas w przedszkolu nie trzeba zgłaszać, że dziecka nie ma jak do 9:30 dziecko nie przyjdzie automatycznie zgłaszają do kuchni, że jest nieobecne.
Powiem Wam dziewczyny jakie mam schizy. Jak byłam w zeszłym tygodniu w szpitalu, że mi się sączą wody to obok mnie leżała dziewczyna na ktg i mówiła, że ma straszne mroczki przed oczami lekarka się przejęła i mówi, że muszą ją zbadać neurologiczne. Ja się dziś w nocy obudziłam na siku jeszcze zaspana patrzę po pokoju a tu coś się dzieje więc myślę boże mam mroczki przed oczami muszę iść do neurologa, ale jak trochę oprzytomniałam rozglądam się dalej co się dzieje podeszłam do okna odsłaniam zasłonę a tam jakiś samochód na sygnale stoi a moje mroczki to cień który wpadał mi do pokoju przez zasłonę ech.
 
reklama
Pogoda dziś taka, ze my siedzimy w domu. Uszylam pokrowiec na ochraniacz do łóżeczka i mam jak nowy! Jak dam rade to tez mnie czeka prasowanie ciuszkow - na dziś białe;)

A kombinezon kupiłam jeszcze jeden. Mniejszy tzn krotszy. Ten wczesniejszy bedzie do wózka.

A samopoczucie dziwne. Mialam takie uklucie w pęcherz ze sie troszke wystraszylam. Jutro sie rejstruje do gina. Bo to już czas na kolejną wizytę.
 
To faktycznie córcia niech lepiej w domku zostanie. Masz farta z tym obiadem.Mi dziś leń zagląda przez ramię i cięzko jest mi się za cokolwiek zabrać.Wypadałoby wypasiony obiad zrobić,upiec jakieś ciasto albo zrobić mini torcik bo moja córunia dziś 16 urodziny ma. Urodzin nie odprawiamy bo środek tygodnia jest i w sumie jestem sama z dziećmi więc dopiero w weekend cos wymyślimy:)
Dziś na 15 jadę z młodym na terapię SI,później o 16 TUS( trening umiejętności społecznych) i nie wiem skąd wziąć dziś siłę i chęci na to wszystko..Najlepiej to nie wychodziłabym z łóżka

Wszystkiego najlepszego dla corki :) mi w niedziele pyknelo 24 :D

Tak, przeważnie pisze smsa. Z dwóch powodow, to małe przedszkole i lubię dac znać czy bedziemy czy nie, a dwa, że odliczaja stawkę żywieniowa.
Starszy dziś poszedł, a z młodszym idę jutro do lekarza. Niech zobaczy ten kaszel. Nie lubię z takimi objawami iść do pediatry, ale jeśli to nic takiego to niech idzie do przedszkola, bo i ja stoję z robotą.

U mnie dzis wczorajszy rosół i mięsko z niego. Ugotowałam dopiero na wieczór, ale szirci i mąż zjedli ze smakiem. Aż mi się łezka zakrecila widząc jak chłopcy wcinają.

@MatkaPolka85 najlepsze życzenia dla córki. 16 lat to poważny wiek :)

Mnie młoda okładka po wątrobie. Czasami bardzo boli. U nas już się wiatr zrywa, może pójdę z Julem na krótki spacer. Zobaczymy :)
Dobrego dnia :D

No to u nas tak samo i tez pisze smsa bo dzwonic nie lubie :) juz mnie tez troche denerwuja bo ciagle krzyki o zabawki z siostta no ale co zrobic.
To faktycznie córcia niech lepiej w domku zostanie. Masz farta z tym obiadem.Mi dziś leń zagląda przez ramię i cięzko jest mi się za cokolwiek zabrać.Wypadałoby wypasiony obiad zrobić,upiec jakieś ciasto albo zrobić mini torcik bo moja córunia dziś 16 urodziny ma. Urodzin nie odprawiamy bo środek tygodnia jest i w sumie jestem sama z dziećmi więc dopiero w weekend cos wymyślimy:)
Dziś na 15 jadę z młodym na terapię SI,później o 16 TUS( trening umiejętności społecznych) i nie wiem skąd wziąć dziś siłę i chęci na to wszystko..Najlepiej to nie wychodziłabym z łóżka

Wszystkiego najlepszego dla corki :) mi w niedziele pyknelo 24 :D

Tak, przeważnie pisze smsa. Z dwóch powodow, to małe przedszkole i lubię dac znać czy bedziemy czy nie, a dwa, że odliczaja stawkę żywieniowa.
Starszy dziś poszedł, a z młodszym idę jutro do lekarza. Niech zobaczy ten kaszel. Nie lubię z takimi objawami iść do pediatry, ale jeśli to nic takiego to niech idzie do przedszkola, bo i ja stoję z robotą.

U mnie dzis wczorajszy rosół i mięsko z niego. Ugotowałam dopiero na wieczór, ale szirci i mąż zjedli ze smakiem. Aż mi się łezka zakrecila widząc jak chłopcy wcinają.

@MatkaPolka85 najlepsze życzenia dla córki. 16 lat to poważny wiek :)

Mnie młoda okładka po wątrobie. Czasami bardzo boli. U nas już się wiatr zrywa, może pójdę z Julem na krótki spacer. Zobaczymy :)
Dobrego dnia :D

No to ja tez pisze smsa bo dzwonic srednio lubie :) zreszta o 7 to jeszcze dzieciaki spia jakbym zaczela dzwonic to bym je pobudzila. Tez wolalabym zeby poszla bo ciagle krzycza z mlodsza jak nie o zabawki to znowu co innego, ale wlasnie z tego powodu co @gacoperek pisze biora dzieciaki w najmniej spodziewanym momencie na spacery a teraz juz naprawde jest zimno, u nas sniadanie jedza o 8.30 :) no i 5 godz jest za darmo a reszte doplacamy wiec to tez odliczaja :)
 
Dziewczyny ile wasze bobasy już ważą i który to tydzień ? Dziś miałam usg i moja mała waży już 2800g a jestem w 33+1 tygodniu
Nasza Zosia tydzień temu w 29+2 prawie 1500g... za tydz na usg zobaczymy ile dołożyła :) rośnie dość szybko... termin z usg mam już 2 tyg wcześniej niz z om.
 
reklama
Nasza Zosia tydzień temu w 29+2 prawie 1500g... za tydz na usg zobaczymy ile dołożyła :) rośnie dość szybko... termin z usg mam już 2 tyg wcześniej niz z om.

Ale teraz juz chyba te terminy sie nie licza z terazniejszych usg bo czasem moze byc blad pomiaru a wiadomo ze kazdy centymetr a moze nawet milimetr to roznica w terminie :) ja sie trzymam tylko terminu om i pierwszego prenatalnego choc w sumie nigdy nie mialam az takiej rozbieznosci :)
 
Do góry