reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

Cześć dziewczyny, u mnie dzidziuś też bardzo ruchliwy wczoraj leżałam z mężem na kanapie i On się przytulił do moich pleców i nagle mi mówi "kopnął teraz?" Mówię, że tak i czy poczuł a mąż mówi, że łóżko się zatrzęsło :) To nie wiem jak to czuć, że M to czuł przez plecy. Mnie dzidziuś ostatnio strasznie naciska na dół brzucha czasami nawet nie mogę się wyprostować.
@Anet23 bardzo ładny komplecik kupiłaś.
@Kruszka wiem o czym mówisz ja swoją córcię dziś też zostawiłam w domu i nie żyję zagadała mnie jutro już idzie do przedszkola bo oszaleje od tego "a dlaczego".
@Kacprysiowo a jak miałaś już holestazę w ciąży to lekarz kontroluje to w kolejnych ciążach czy sama musisz sobie o to zadbać?
 
reklama
Dziewczyny czy wasze dzieciaki też tak bardzo szaleją? Ja dziś czuję jakby mi skórę miało rozerwać, tak się synek wygina i kręci o_O i najlepiej żebym stała lub leżała, jak siądę - jestem bombardowana :rolleyes:

Szaleje chyba jak zadne z rodzenstwa i na dole i i gory, wszedzje go czuje :D

Dobrze, że to kontrolujesz. Oby Cię to ominelo.
Na żylaki maść to chyba za mało...

Tak, czasami jak zwykle a czasami baaardzo mocno. Ostatnio dała mi tak popalić w piątek, gdy jechaliśmy zamówić te pończochy. Całą drogę skakała i tak obila mi żołądek, że mnie zemdlilo i od tego rozbolala głowa... Ale uwielbiam to :)

Ja mam jeszcze moje przedszkolaki w domu, więc zero odpoczynku i robienia czegokolwiek w kierunku przygotowań. Starszego mogłabym jutro puścić, ale młodszy mi się zanudzi, więc nie wiem co robić hmmm

Ja jak nie puszczam corki do przedszkola to musze albo pisac smsa albo dzwonic, tez tak musisz? Dzis tez moja zostala bo miala jakis stan podgoraczkowy rano i tez nie wiem co jutro robic.

Cześć dziewczyny, u mnie dzidziuś też bardzo ruchliwy wczoraj leżałam z mężem na kanapie i On się przytulił do moich pleców i nagle mi mówi "kopnął teraz?" Mówię, że tak i czy poczuł a mąż mówi, że łóżko się zatrzęsło :) To nie wiem jak to czuć, że M to czuł przez plecy. Mnie dzidziuś ostatnio strasznie naciska na dół brzucha czasami nawet nie mogę się wyprostować.
@Anet23 bardzo ładny komplecik kupiłaś.
@Kruszka wiem o czym mówisz ja swoją córcię dziś też zostawiłam w domu i nie żyję zagadała mnie jutro już idzie do przedszkola bo oszaleje od tego "a dlaczego".
@Kacprysiowo a jak miałaś już holestazę w ciąży to lekarz kontroluje to w kolejnych ciążach czy sama musisz sobie o to zadbać?

Dzieki :) to niby nie komplet bo kombinezon w tesco kupilam a czapke w smyku :D akurat mi sie promocje udaly hehe.
 
Witam dziewczynki.Jak dzisiejsze samopoczucia? Co na obiadek robicie? Ja nie mam pomysłu:oo:

Hej, ja dopiero bede wstawac :) starsza kaszle, mowila ze ucho ja boli wiec nie puszczam do przedszkola bo pewnie ja wtedy zlapie na calego a tak ja troche podlecze choc i tak nie wiem czy z tym kaszlem nie odwiedzic pani doktor. Obiad mam dzis prosto bo zostalo mi z wczoraj dla meza :) mam jeszcze sloik bigosu od babci i jeden krokiet sie zachowal hehe dzieciakom ugotuje makaron i zjedza z jablkami dodatkowo, no i dzis mam gotowac strogonowa na jutro :D dzis od dluzszego czasu sie obudzilam i nawet glodna nie jestem haha
 
Hej, ja dopiero bede wstawac :) starsza kaszle, mowila ze ucho ja boli wiec nie puszczam do przedszkola bo pewnie ja wtedy zlapie na calego a tak ja troche podlecze choc i tak nie wiem czy z tym kaszlem nie odwiedzic pani doktor. Obiad mam dzis prosto bo zostalo mi z wczoraj dla meza :) mam jeszcze sloik bigosu od babci i jeden krokiet sie zachowal hehe dzieciakom ugotuje makaron i zjedza z jablkami dodatkowo, no i dzis mam gotowac strogonowa na jutro :D dzis od dluzszego czasu sie obudzilam i nawet glodna nie jestem haha
To faktycznie córcia niech lepiej w domku zostanie. Masz farta z tym obiadem.Mi dziś leń zagląda przez ramię i cięzko jest mi się za cokolwiek zabrać.Wypadałoby wypasiony obiad zrobić,upiec jakieś ciasto albo zrobić mini torcik bo moja córunia dziś 16 urodziny ma. Urodzin nie odprawiamy bo środek tygodnia jest i w sumie jestem sama z dziećmi więc dopiero w weekend cos wymyślimy:)
Dziś na 15 jadę z młodym na terapię SI,później o 16 TUS( trening umiejętności społecznych) i nie wiem skąd wziąć dziś siłę i chęci na to wszystko..Najlepiej to nie wychodziłabym z łóżka
 
Ja jak nie puszczam corki do przedszkola to musze albo pisac smsa albo dzwonic, tez tak musisz? Dzis tez moja zostala bo miala jakis stan podgoraczkowy rano i tez nie wiem co jutro robic.
Tak, przeważnie pisze smsa. Z dwóch powodow, to małe przedszkole i lubię dac znać czy bedziemy czy nie, a dwa, że odliczaja stawkę żywieniowa.
Starszy dziś poszedł, a z młodszym idę jutro do lekarza. Niech zobaczy ten kaszel. Nie lubię z takimi objawami iść do pediatry, ale jeśli to nic takiego to niech idzie do przedszkola, bo i ja stoję z robotą.
Witam dziewczynki.Jak dzisiejsze samopoczucia? Co na obiadek robicie? Ja nie mam pomysłu:oo:
U mnie dzis wczorajszy rosół i mięsko z niego. Ugotowałam dopiero na wieczór, ale szirci i mąż zjedli ze smakiem. Aż mi się łezka zakrecila widząc jak chłopcy wcinają.

@MatkaPolka85 najlepsze życzenia dla córki. 16 lat to poważny wiek :)

Mnie młoda okładka po wątrobie. Czasami bardzo boli. U nas już się wiatr zrywa, może pójdę z Julem na krótki spacer. Zobaczymy :)
Dobrego dnia :D
 
reklama
Hej ja dzisiaj cała noc nie spałą. A to bolało mnie biodro a to nogi. Brzuch przy przekręcaniu ciągnie ehh. Ale w dzień mam więcej siły kończę prasować ostatnie pranie dla bobaska.

MatkaPolka85 a myślałam że ja mam duża córę moja 10 lat ale widzę że u Ciebie większa różnica. :)

Ja dzisiaj zrobiłam wątróbkę nie lubię jej smażyć ale mi się zachciało zjeść. Pogoda paskudna nic się nie chce.
 
Do góry