reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Kurcze tak sobie myślę, że ja jak miałam 19 lat to już byłam w pełni dojrzała, na swoim, pracującą, nie imprezująca, normalnie żyjący odpowiedzialny człowiek. Teraz mam 22 i już będę matką, a czuje się w pelni przygotowana do tej roli :D nikogo się o nic nie muszę prosić, na wszystko zarabiam własnymi rękami, w pracy mam stabilna pozycje, nie musze sie martwić o finanse. Mój brat z kolei rok starszy dalej jest na etapie grania po 8h dziennie na kompie. My dziewczyny chyba szybciej dojrzewamy po prostu :)
Ponoć dojrzewamy i dorastamy tak z 3-5 lat szybciej niż samce :) chociaż niektórzy nie dorastają wcale....
A i wśród kobitek zdarzają się przypadki kompletnego odmozdzenia i to po 30ce, dwie lewe ręce i ciągle mamo ratuj.
Znam, nie lubię takich typów księżniczek, pretensjonalne to to i dupo-trujne :/
 
I moja...no i martwi sie o wszystko bardzo, moj M musi meldowac czy juz z pracy wrocil, bo Ona inaczej nie zasnie..jedyny synus w koncu ;) jak sie dowiedziała, ze mam zle wyniki krwi, to dzwonila do M z lista co ma kupić ;)

Ja wyprawke kompletuje, ale to dlatego, ze sprawia mi to frajde, a dwa roznie moze byc...zawsze na wszystko patrze optymistycznie, ale w ciazy zdarzyc moze sie wszystko, nie daj bog jakis porod wczesniejszy, nie wyobrazam sobie wtedy zeby M ganial po sklepach, bo by byla katastrofa :)
 
Kurcze tak sobie myślę, że ja jak miałam 19 lat to już byłam w pełni dojrzała, na swoim, pracującą, nie imprezująca, normalnie żyjący odpowiedzialny człowiek. Teraz mam 22 i już będę matką, a czuje się w pelni przygotowana do tej roli :D nikogo się o nic nie muszę prosić, na wszystko zarabiam własnymi rękami, w pracy mam stabilna pozycje, nie musze sie martwić o finanse. Mój brat z kolei rok starszy dalej jest na etapie grania po 8h dziennie na kompie. My dziewczyny chyba szybciej dojrzewamy po prostu :)
No ja miałam na myśli facetów w tym wieku. Ja mając 18 urodziłam córke, skończyłam szkołę jedną, skończyłam kolejną jednocześnie pracując i fakt, mieszkałam u rodziców, ale utrztmywałam się sama i dokładałam do rachunków. Ojca młodej pogoniłam jak mała miała niecałe 2 latka, bo chociaż on był ode mnie starszy o 2 lata, to dziecko totalne. Porzucił dobrze płatną pracę na kopalni ot tak ;) nawet si nie zwolnił, po prostu przestał chodzić do pracy. I to był gwóźdź do trumny. I wtedy sobie powiedziałam, że już nigdy nie zwiąże sie z facetem moim wieku lub tylko trochę starszy. Mój Michał jest starszy o 7 lat i to najlepsze, co mogło mnie spotkać.
 
Dzien doberek :) ja znowu w miescie i zapowiada sie skwar dzis :( musze zaliczyć dzis internistę i załatwić skierowanie na EKG - miałyście juz robione? Podobno każda ciężarna musi zaliczyć internistę i najlepiej EKG. No i trzeba sie nad stomatologiem rozejrzeć.... ja dzis na obiadek mam pierogi i rosół z makaronem i bede cały dzien przy wiatraku chyba... :) współczuje teściowych, moja jest całkiem całkiem ale ja tam chodze bardzo rzadko, my mamy swoje życie, teściowie swoje i sie nikt nikomu nie wtrąca :)
 
No ja miałam na myśli facetów w tym wieku. Ja mając 18 urodziłam córke, skończyłam szkołę jedną, skończyłam kolejną jednocześnie pracując i fakt, mieszkałam u rodziców, ale utrztmywałam się sama i dokładałam do rachunków. Ojca młodej pogoniłam jak mała miała niecałe 2 latka, bo chociaż on był ode mnie starszy o 2 lata, to dziecko totalne. Porzucił dobrze płatną pracę na kopalni ot tak ;) nawet si nie zwolnił, po prostu przestał chodzić do pracy. I to był gwóźdź do trumny. I wtedy sobie powiedziałam, że już nigdy nie zwiąże sie z facetem moim wieku lub tylko trochę starszy. Mój Michał jest starszy o 7 lat i to najlepsze, co mogło mnie spotkać.
Popieram zdecydowanie, też uważam, że starszy partner to jest najlepsze co może być, mój co prawda o 4 ale to już wystarczająco w jego przypadku żeby był facetem a nie dużym dzieckiem :)
 
reklama
U mnie tez juz masakrycznie gorąco. Ale chociaż się wyspalam i w głowie mi sie nie kręci.
Tez musze wymyślić cos na obiadek. U mnie musi być mięso bo mezu trenuje i musi zjesc duzo mięcha. Placki to albo na Kolacje albo po węgiersku z gulaszem. Ale na szybko pewnie kupie cycka kurowego.

Dzisiaj mam wizyte. Na 16:15 ide jednak, nie przekladam.
Powodzenia na wizycie☺
 
Do góry