reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Dziewczyny Wy też macie takie posrane sny? Dzisiaj mi się śniło że mój dom jest nawiedzony, a duchy usiłują nas zabić, później, że miałam romans z Jaroszym z m jak miłość i razem rozjeżdżaliśmy ludzi ciężarówką :D A na sam koniec coś że laska z pracy zaczęła mieć do mnie pretensje, że jej nie powiedziałam, że jestem w ciąży hahaha :D
 
reklama
Witam w gorący poniedziałek :) Dziewczyny, dokuczaja wam może skurcze w lydkach? Mi dzisiaj od rana, wczoraj też z raz miałam :/ magnez biorę i to dobry.. I nie wiem z czego to. Czytałam coś o wapniu w organizmie że też może przyczyną być jego niedobór? Czy to faktycznie dzidziuś mi już uciska i krew z nóg nie wraca? Sama już nie wiem..
Mi dokuczaly ale narazie spokój, biorę magnez ale ostatnio kilkakrotnie czulam nie skurcz ale takie dziwne mrowienie, myślę że to właśnie dzidziole już coraz większe i nam uciskaja
 
Dziewczyny Wy też macie takie posrane sny? Dzisiaj mi się śniło że mój dom jest nawiedzony, a duchy usiłują nas zabić, później, że miałam romans z Jaroszym z m jak miłość i razem rozjeżdżaliśmy ludzi ciężarówką :D A na sam koniec coś że laska z pracy zaczęła mieć do mnie pretensje, że jej nie powiedziałam, że jestem w ciąży hahaha :D
Jaroszy z m jak miloscdobre, ja też mam dziwne, bardzo dziwne nawet ale w sumie i bez ciazy śnią mi sie takie rzeczy ze aż trudno opowiedzieć
 
Padam, ogarnelam domek i taras, czysciutko pachnaco... Ale przy tych dwoch szogunach czysto jest dwie minuty.. . Nawet Miska przed nimi po katach sie chowa...

A za zupę buraczkowa dalabym sie dzisiaj zabić ...
 

Załączniki

  • IMG_20180730_110935.jpg
    IMG_20180730_110935.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 116
Dziewczyny Wy też macie takie posrane sny? Dzisiaj mi się śniło że mój dom jest nawiedzony, a duchy usiłują nas zabić, później, że miałam romans z Jaroszym z m jak miłość i razem rozjeżdżaliśmy ludzi ciężarówką :D A na sam koniec coś że laska z pracy zaczęła mieć do mnie pretensje, że jej nie powiedziałam, że jestem w ciąży hahaha :D
Też, choć nie często, ostatnio śniło mi sie że kogoś cwiartowalam normalnym nożem. Potem patrzę na twarz a to mój facet. Widocznie sobie zasłużył [emoji23]
@shiran85 hej, daj znać czy udało się umówić :)
Dobrze że mi przypomniałaś bo już ni z głowy wypadło [emoji1]

Dzień dobry
Rono wstałam zachrypnieta, nos zawalony, z dzieckiem dziś i jutro zostajemy w domu. Potem obie idziemy do lekarza.
Jakiś wogole przybity humor mam dziś, nie wiem czy to przez chorobę czy co.
Upał straszny.

Co do wieku faceta, mój jest 2 lata starszy ode mnie a i często mam wrażenie że zachowuje się jak dziecko. Nie miałam partnera więcej starszego niż 3 lata więc porównania nie mam.

Skurczow lydek nie mam odkąd biorę Aspargin.
 
Mój mąż jest trzy lata starszy ode mnie, w styczniu minie nam 10 rocznica jak jesteśmy razem, sporo przeszliśmy razem I Się docieralismy, wiadomo chłop jak to chłop, czasem zachowa się jak dzieciak Ale potrafi o nas zadbać jak najlepiej potrafi;)
 
Ja coraz częściej mam sny w stylu ze budzę sie rano i nagle mam dziecko... i ze nie mam dla niego żadnej wyprawki :D a ostatnio śniło mi sie, ze mialam depresje poporodowa i płakałam przez noc.... matko z córka... nie wiem co to bedzie w grudniu :D
 
W pierwszej ciazy mialam wiecej takich nawiedzonych snów ale teraz tez niestety. Chociaz teraz jeden maly Gagatek budzi mnie i nawet nie pamietam czy mialam sen. Dziś przeszedl sam siebie. Jak mozna wstac o 5.20... Zaraz bede go kłaść na drzemkę.

Na dworze fajnie ale w cieniu. W sloncu masakra.
 
reklama
A moj 2 lata młodszy: D popłynęłam co :D fakt dojrzewał i zmieniał sie przy mnie ale najgorsze juz za mna:D obrona na studiach i szukanie pracy w momencie gdy ja juz pracowalam i bylam ogarnieta ale sie zakochalam no i coz zrobic:) teraz jest super chociaz łapie straszne doły jak nie pracuje ale to chyba kazdy facet no i bardzo sie przejmuje różnymi rzeczami, staram sie mu pokazywac ze glupotami nie warto a problemy trza rozwiazywac i tyle ale to tez pewnie taki charakter, razem ladnie sie uzupelniamy:) wczesniej mialam 3 lata starszego zaborczego buca i nie wspominam najlepiej ale te pierwsze zwiazki to rozne sa wiadomo;)

A tesciowa mam najukochansza:) z moja mama nie mialam nigdy specjalnie kontaktu, bylam coreczka tatusia(tata zmarl niestety) a teściowa moze troche nadopiekuncza ale widzi ze u nas nie musi, bardziej u brata meza i jego zony i dziecka bo to sieroty. Tak potrafi podniesc na duchu ze szok. No i pomocna na maxa.
 
Do góry