reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Oo musze tez zmierzyc ;) brzuch w sensie.

Poniedzialek zapowiada sie nudno..musze cos sobie wymyslic do roboty bo zwariuje.
Nad obiadem mysle i chyba te placki zrobię..
Goraco znowu u Nas :( jak zyc...
 
reklama
U mnie tez juz masakrycznie gorąco. Ale chociaż się wyspalam i w głowie mi sie nie kręci.
Tez musze wymyślić cos na obiadek. U mnie musi być mięso bo mezu trenuje i musi zjesc duzo mięcha. Placki to albo na Kolacje albo po węgiersku z gulaszem. Ale na szybko pewnie kupie cycka kurowego.

Dzisiaj mam wizyte. Na 16:15 ide jednak, nie przekladam.
 
U Nas też zapowiada sie skwar... Chłopcy siedzą na waleta i jedza arbuza a ja znowu ganiam bez majtek. Ot wolnosc w swoim domku ;-)

Mama coz rzec, w każdym chyba domu jest ulubieniec ;-) trza z tym zyc ;-) brać życie jakim jest i iść na przodu na przekór wszystkim. ;-)

Ja skurczy póki co nie mam, mocze się w chlorku magnezu raz w tygodniu. Nie wiem czy to to czy zbieg okoliczności.

Darina aż mnie ciekawi co się u Was wydarzy w tym tyg ;-)

Tasiorek, patrząc na to ze mam dwoch chlopcow wszystko dla Olka mam. Nie kupuje nic. Ale też nie wyciagam tego ze strychu, zdaze jeszcze. Dla mnie za wcześnie. Ale fajnie że dziewczyny juz kompletują wyprawkę. Jedyne co zrobie to jedną ścianę przerobie u chłopaków i za to sie chyba wezme na dniach. Ale tam tylko farba idzie w ruch.
 
Witam mamusie:)
Tak czytam o tych tesciowych i nie wiem czy sie wogole wypowiadac mojej poprostu niecierpie i to tak naprawdę no kurde tak na mnie dziala ze szok no i wszystko robie zle złe jedzenie kota kupuje psy za malo karmie ogolnie jedtem zla bo jej najkochanszego synusia zabrałam:happy: teraz jej sie troche poprzestawialo bo moj M nie zwraca na mamusie wogole uwagi wiec teraz celebruje mlodszego synka
 
Kuźwa wezownice przelalam ale jestem zła!! Wyciagnelam z doniczki suszy sie na tarasie, mam nadzieję zeżja uratuje, bo szlak mnie trafi
 
20lat to chyba jakiś kryzys emocjonalnh jest. Moj brat 20latek wyprowadził się 2 miesiące temu do dziewczyny i zgrywa wielce dorosłego... Zachowuje się, choćby pozjadał wszystkie rozumy, no brak słów...
Życzę im.jak najlepiej, bo dziewczyna jest naprawdę fajna, starsza od niego o 4 lata, ale bardzo ogarnięta. Mam nadzieje, ze go jakoś doprowadzi do porządku ;)
Kurcze tak sobie myślę, że ja jak miałam 19 lat to już byłam w pełni dojrzała, na swoim, pracującą, nie imprezująca, normalnie żyjący odpowiedzialny człowiek. Teraz mam 22 i już będę matką, a czuje się w pelni przygotowana do tej roli :D nikogo się o nic nie muszę prosić, na wszystko zarabiam własnymi rękami, w pracy mam stabilna pozycje, nie musze sie martwić o finanse. Mój brat z kolei rok starszy dalej jest na etapie grania po 8h dziennie na kompie. My dziewczyny chyba szybciej dojrzewamy po prostu :)
 
Dzień dobry w poniedziałek , u nas też upał od rana nie wiem co mam robić w sumie jak zawsze , mąż już wraca na stałe chyba w środę więc zaczną się obiadki i takie różne [emoji33]
Co do teściowych , moja jest dobra kobieta az za dobrą bo tym mnie denerwuje, jak by mogła to bym weszla nam do tylka , Poprostu maskara [emoji19]
Ja dzisiaj bede zajadać spaghetti bo ostatnio smak mnie złapał [emoji846]
Miłego poniedziałku i udanych wizyt [emoji171]
 
reklama
Do góry