reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Cześć dziewczynki!
@Zuzik1981 super informacje! Odpoczywajcie, a wszystko będzie dobrze!

Dziewczyny jestem tu.. bo nie mam gdzie iść.. a na Mazurach mi ciąży nie uratują ... powiedziano mi to dosłownie..
A to jest jego mieszkanie czy wynajmujecie? A masz jakieś źródło finansów? Cokolwiek? Może wynająć u kogoś pokój w zamian za jakąś niewielką opiekę? Wiem, że za dużo nie pomożesz, bo ciąża zagrożona ale czasami starszej osobie wiele nie trzeba, małe zakupy zrobić, trochę posprzątać czy zrobić obiad a najbardziej chodzi o towarzystwo. Może właśnie to ze odejdziesz otworzy mu oczy choć trochę? Współczuje ci bardzo...
 
reklama
Witam was dzis, obudzilam sie o 6 mega glodna wiec zdjadlam drozdzowke napilam sie goracej herbaty i poszlam spac :) spalam jeszcze do 9 i teraz jest mi nie dobrze :/ eh
Dziekuje wszystkim za odpowiedz dotyczaca przedszkola, wiem ze to juz duza dziewczynka i ze im wczesniej pojdzie tym latwiej bedzie miala pozniej w szkole :) mam nadzieje ze bedzie dobrze i ze obie bedziemy zadowolone.

Po 14h od wyjścia do pracy wrócił.
Chociaż bolał mnie brzuch i ogólnie zle się czuje zrobiłam mu kolacje.
Brat przywiózł mu do pracy dwie torby słoików z kompotami itd.
Przyniósł to. Tak się zmęczył, że skurwy..n powiedział : nie wyjdę już z tym kundlem sama sobie idź..
Po czym oburzony do mnie krzyczy: no czekam jak mnie przeprosisz nie doceniasz mnie i moich starań !
Co cygańska cholota i duma Ci nie pozwala?

Siedzę teraz z psem po spacerze na ławce przed blokiem i ryczę.

Nie odzywaj sie do niego jesli tak sie do ciebie odnosi. Jestescie wogole po slubie? jesli nie to chyba juz mozesz sie starac o jakies mieszkanie z mopsu ale to musisz isc powiedziec jaka sytuacja i dopytac o wszystko. I jesli nie jestescie po slubie, to ja zaraz po porodzie wnioslabym wniosek do sadu o alimenty, przynajmniej dziecko bedzie zabezpieczone.
 
Witam sie w srode ;) ja juz w drodze pociągiem do rodzicow na wieś jade odpocząć :) @Zuzik, super wieści, myślałam wczoraj o Tobie czy jest ok. @Mamusia96, on sie ewidentne znęca nad tobą psychicznie. Mam w pracy taka koleżankę która poznała faceta przez neta i sa juz 5 lat. On tez sie tak zachowuje wobec niej, jest okropnie zazdrosny i ma nad nią władze psychiczna. Jak byłyśmy w delegacji i nie odebrała tel bo nie słyszała to potem darł sie po niej przez telefon az ja to słyszałam. Była w szoku, ze ja mam w domu takiego faceta, który traktuje mnie jak księżniczkę, moze bez przesady ale nie martwię sie o zakupy, sprzątanie czy gotowanie jak mowie ze nie mam siły. Wczoraj sie zadeklarował ze okna umyje [emoji173]️ Kochana, uwierz mi, ze mozna inaczej... pokaz mu ze nie ma władzy nad tobą... zobaczysz jak zmięknie...
 
[emoji16]
FB_IMG_1532437024227.jpg
 

Załączniki

  • FB_IMG_1532437024227.jpg
    FB_IMG_1532437024227.jpg
    60,4 KB · Wyświetleń: 307
Po 14h od wyjścia do pracy wrócił.
Chociaż bolał mnie brzuch i ogólnie zle się czuje zrobiłam mu kolacje.
Brat przywiózł mu do pracy dwie torby słoików z kompotami itd.
Przyniósł to. Tak się zmęczył, że skurwy..n powiedział : nie wyjdę już z tym kundlem sama sobie idź..
Po czym oburzony do mnie krzyczy: no czekam jak mnie przeprosisz nie doceniasz mnie i moich starań !
Co cygańska cholota i duma Ci nie pozwala?

Siedzę teraz z psem po spacerze na ławce przed blokiem i ryczę.
Straszne rzeczy, chcialo by sie napisac "nie martw sie, nie placz", ale jak nie plakac w takiej sytuacji. Nie trac nerwow na Niego, bo na to nie zasluguje. Wg nas bardzo dobrze dbasz o siebie i Lilke, takie smsy maja tylko na celu zranić. Trzymaj sie!
 
Dzien dobry dziewczynki mam dobre wieści byla u mnie pani doktor i powiedziała ze moje wyniki sa dobre a to co wczoraj sie saczylo to byly wody z tej pierwszej warstwy worka owodniowego ale zostało to w porę zatrzymane....więc ufff dzieki ze bylyscie ze mna i Michasia....
Teraz musze jeszcze troche zostać w szpitalu a jak pójdę do domu to lezenie mnie czeka ale cóż będę lezec jak trzeba
Mamusia96 kopnij gnojka w tylek nic dobrego z tego nie bedzie chyba bym poszukala pomocy w jakims ośrodku pomocy spolecznej a jakby bylo trzeba to bym jeszcze naklamala ze reke tez potrafi na Ciebie podnieść...naprawdę Ci współczuję
Najwazniejsze, ze sytuacja opanowana i zaraz wracacie zdrowe do domu! [emoji4]
 
Udało mi się go nagrać. Dwa dosyć mocne nagrania.. oby się kiedyś przydały... i obym to ja dostała całkowite prawa rodzicielskie.
A może i mnie pokocha kiedyś jakiś mężczyzna..dla którego będę tak ważna jak wy jesteście ważne dla swoich partnerów..

Niestety dostaje 740zl z Zusu i 300zł od rodziców. Nie utrzymalalabym się tutaj sama.
 
reklama
Moja corka ma 4 lata, caly czas chce isc do przedszkola, nie ma takiego spotkania tylko odrazu idzie 1 wrzesnia i dziecko sie zostawia. Najgorsze jest to ze jak sie np wstydzi czy cos jej nie odpowiada to wogole nawet sie nie ruszy tylko stoi i patrzy w jeden punkt.

@lucalew ja na spotkaniu dla rodzicow dostalam taka ankiete do wypelnienia czy dziecko sie samo ubiera, czy je samo, czy samo korzysta z wc itd, o to jestem dosc spokojna choc z jedzeniem tez bedzie porazka bo on nie lubi sama jesc tylko zje np polowe i mowi nakarm mnie mamo.
Niestety nie było spotkania rodziców ani nie będzie dni otwartych.
 
Do góry