reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Kochana trzymaj się, może wszystko będzie dobrze i na strachu się skończy. Trzymam kciuki. Napisz co mówią lekarze.
Jej ja przez takie sytuację też zaczynam mieć schizy ze coś się w każdej chwili może wydarzyć.
Powiem wam że jestem w szoku że takie rzeczy się dzieją na takim etapie ciąży... Do 9 nawet 12tyg byłam pewna że zagrożenie mija
 
Mamusia96 to moze jakis znak.....pozytywny wiadomo[emoji5] moze to po prostu przeznaczenie. Czesto zdarzają sie takie historie. Moja tez jak z filmu a mój maz jest miłością mojego życia już odkąd zaczęły mi rosnąć cycki[emoji23][emoji7]
 
Ja dziś flaczki gotuje na obiad [emoji4] lubie tylko te ktore zrobię sama [emoji16] a mężu cos.Ostatnio wspominał ze by zjadł.



Zuzik kochana trzymam kciuki z calego serca. Daj znac
 
Odwiozłam syna do teściowej I jak szłam z nim na parking to przy aucie zorientowałam się że jestem w kapciach domowych :-D ta skleroza ciążowa :-D zaraz biorę się za sprzątanie kolejnego pomieszczenia;) I w tym tygodniu daje sobie już spokój żeby się nie forsować :p
 
reklama
Ja rozumiem jak od poczatku cos chocby malego sie dzieje, ale jesli wszystko ok i nagle cos takiego.. :(
@Zuzik1981 daj znac kochana, czekamy na pozytywne wiesci.
 
Do góry