reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Powiem wam że jestem w szoku że takie rzeczy się dzieją na takim etapie ciąży... Do 9 nawet 12tyg byłam pewna że zagrożenie mija

Ja tez i w szoku i w strachu
Dzieki dziewczyny za dobre słowo narazie leze i mam tylko na siku wstawac czekaja na wyniki czy to były wody bo jeżeli tak to czeka mnie dlugi pobyt w szpitalu plus taki ze przestalam krwawic i z dzidzia narazie ok już wazy 400g

Uh, najwazniejsze ze maja cie pod kontrola, daj znac jakie wyniki wyszly. Bedzie dobrze zobaczysz.
 
Dzieki dziewczyny za dobre słowo narazie leze i mam tylko na siku wstawac czekaja na wyniki czy to były wody bo jeżeli tak to czeka mnie dlugi pobyt w szpitalu plus taki ze przestalam krwawic i z dzidzia narazie ok już wazy 400g
Pobyt w szpitalu to nic fajnego, ale ważne, żeby z maluchem było ok! A masz w domu inne dzieci?
 
Tak mam córkę ale ona to już taka duza panna ma 12 lat i jest naprawde rozgarnieta dziewczynką.....teraz jest na obozie letnim i nic jej nie mówię niech sie bawi .....a ja tu poleże jak długo bedzie trzeba.....
Ciesze sie z Waszych udanych wizyt i gratuluję...
 
reklama
Tak mam córkę ale ona to już taka duza panna ma 12 lat i jest naprawde rozgarnieta dziewczynką.....teraz jest na obozie letnim i nic jej nie mówię niech sie bawi .....a ja tu poleże jak długo bedzie trzeba.....
Ciesze sie z Waszych udanych wizyt i gratuluję...
Twoja też udana nawet jeśli niestety nie kolorowa, myszko, grunt że dzidzi zdrowe, a lekarzy obowiązkiem jest uoilnowac żeby tam zostało maleństwo jak najdłużej :* nie stresuj się, nie czytaj internetow!!!!!!! Lez ładnie i bądź dobrze nastawiona :*
 
Do góry