reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Część
Ale piszecie, ciężko nadrobić.
Wczoraj albo przez pogodę, albo przez wieczorne przytulanki, tak moje zaczął brzuch ciągnąć że aż nie mogłam się ruszać, jakoś zasnęłam i ok 2 w nocy się obudziłam, musiałam wziąć nospe i przeszło.
Wczoraj dzwonilam do speca od wymiany kaloryferow, przekazał że w ciągu 2 tygodni wymieni, a dziś przyszedł o 10 oczywiście wieczorem się umówił i w niecałą godzinę wymienił, cieszę się jak dziecko [emoji4] chętnie bym już wymieniła w drugim pokoju bo mam taki niski i nawet koleś stwierdził za słaby jest, ale nie stać mnie teraz na wymianę drugiego. W sumie zima grzał dobrze, choć w krótkim rękawku nie hasalismy.
Teraz odpoczywam i myślę co na obiad ale nie mam weny i będą ziemniaki, jajo sadzone i mizeria.

Zuzik straszne co piszesz, mam nadzieję że lekarze uratuja dziecko, trzymam kciuki.

Motylkowa piękna córa [emoji4]
 
Dzieki dziewczyny za dobre słowo narazie leze i mam tylko na siku wstawac czekaja na wyniki czy to były wody bo jeżeli tak to czeka mnie dlugi pobyt w szpitalu plus taki ze przestalam krwawic i z dzidzia narazie ok już wazy 400g
Dzięki Bogu!
Trzymam mocno kciuki za maluszka i Ciebie. Będzie dobrze! Musi być! ;*
[emoji847]
 
Dzieki dziewczyny za dobre słowo narazie leze i mam tylko na siku wstawac czekaja na wyniki czy to były wody bo jeżeli tak to czeka mnie dlugi pobyt w szpitalu plus taki ze przestalam krwawic i z dzidzia narazie ok już wazy 400g
Kochana musisz być dobrej myśli, czytałam własnie, ze przy przedwczesnie sączących sie wodach da sie odratowac ciąze, tylko trzeba lezec i byc pod stałą obserwacją... Wszystko będzie dobrze!
 
reklama
Dzieki dziewczyny za dobre słowo narazie leze i mam tylko na siku wstawac czekaja na wyniki czy to były wody bo jeżeli tak to czeka mnie dlugi pobyt w szpitalu plus taki ze przestalam krwawic i z dzidzia narazie ok już wazy 400g
Spoko, dasz radę maleńka, nie powiem żeby mies, ka ie w szpitalu było szczytem Marzen ale aż tak źle nie jest :D a efekt końcowy czyli zdrowa dzidzia jest tego wart <3
 
Do góry