reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

Ja ide do lekarza co robil mi prenatalne, wszystko mam na nfz a na pieczatce jest ze lekarz ma certyfikat fmf choc na liscie na necie go nie ma :) chyba jest nie uaktulniona.
Ja mam polowkowe z góry wyznaczone przez mój oddział polozniczy, mają specjalny sprzęt do prenatalnych w 12 i 20 tc :) także akurat o to się martwić nie muszę I latać jak kot z pęcherzem I zaklepywac :)
 
reklama
@Julianna_Szcz mi tez sie nie raz tak zekreci w glowie ze musze sie czegos przytrzymac bo bym sie przewrocila ale u mnie to napewno cisnienie bo zawsze mam niskie.
No właśnie ja też tak czasem mam że słabiej I zawroty głowy ale tym razem było o wiele gorzej I niskie ciśnienie się utrzymali prawie 2h po tym incydencie więc się przestraszyłam :(
 
Ja ide do lekarza co robil mi prenatalne, wszystko mam na nfz a na pieczatce jest ze lekarz ma certyfikat fmf choc na liscie na necie go nie ma :) chyba jest nie uaktulniona.

Ja myślę ze tez nie będę płącic bo za tamte nie płaciłam ze względu na historię poronień , jutro zapytam Pani doktor o skierowanie :) zapisana juz jesstem do tego co ostatnio , musze sie jej etz zapyrac o to 3 4 D czy to jest w tym czy za opłata dodatkową , bo czytałam ze najładniejsze jest koło 20tc :)
 
Ja mam polowkowe z góry wyznaczone przez mój oddział polozniczy, mają specjalny sprzęt do prenatalnych w 12 i 20 tc :) także akurat o to się martwić nie muszę I latać jak kot z pęcherzem I zaklepywac :)

Ja robie w tej samej przychodni do ktorej chodze tylko ci lekarze z certyfikatami akurat przyjmuja w niej tez prywatnie no i na nfz robia usg :) ciesze sie ze trafilam do swojego lekarza
 
Dzieki, to nastawiam sie na pieniądze 10-tego od pracodawcy

Ale Wam fajnie jak juz macie polowkowe.
Ja musze czekać do końca miesiąca na wizyte u mojego lekarza. Liczę na poznanie płci, zawsze sie udawało po 20 tygodniu.

Wreszcie kupiłam laptopa nowego to wieczorem ogarnę suwaczki bo wstyd i będę mogła normalnie pisać.

Tak do końca to u nas nie wszystko ok bo skończyłam wlasnie antybiotyk- w wymazie wyszlo mi ze mam paciorkowca. Pierwszy raz mam taka sytuacje i sie troche boje teraz co bedzie, czy ten antybiotyk pomoże.
 
Jest to fakt dlatego wy macie usg prywatne raz na 4 - 6 tyg a ja może łącznie będę miała dwa przez całą ciąże :)

hehe ja nie wiem jak inni jak to funkcjonuje , bo na razie mam co 2tyg później co 3 /4 tyg usg :D takze u mnie inna bajka , ale tak mi dobrze , bo czuję się bezpiecznie dopilnowana :) w UK własnie przez to ze jest tak późno to chodziłam długo z martwą ciążą i chodziłabym dłużej gdybym nie poszła prywatnie tam do pl kliniki , ale jak ma byc dobrze to pewnie będzie , takze tylko wypowiadam się do siebie , ja jestem uczulona bardzo na te sprawy juz przez to wszystko :/
 
hehe ja nie wiem jak inni jak to funkcjonuje , bo na razie mam co 2tyg później co 3 /4 tyg usg :D takze u mnie inna bajka , ale tak mi dobrze , bo czuję się bezpiecznie dopilnowana :) w UK własnie przez to ze jest tak późno to chodziłam długo z martwą ciążą i chodziłabym dłużej gdybym nie poszła prywatnie tam do pl kliniki , ale jak ma byc dobrze to pewnie będzie , takze tylko wypowiadam się do siebie , ja jestem uczulona bardzo na te sprawy juz przez to wszystko :/
Ja wymuszalam w szpitalach usg na początku. Także miałam 4 w ciągu 6 tygodni. Inaczej byłoby tylko jedno.
Obecnie już nie czuje aż takiego parcia bo młody jest aktywny i czuję go plus mam detektor I nie mam żadnych ginekologiczny h problemów typu krew, silne skurcze itp także jestem dość spokojna i pogodzona z sytuacją.
 
reklama
A u Was połówkowe działa na zasadzie jak miałyście z prenatalnymi , że robi Wam Wasz lekarz w gabinecie ?
Mój lekarz nie wykonuje takich badań, bo nie ma certyfikatu. Na prenatalnych byłam u specjalisty, a teraz idę do innego, bo tamten ma urlop :) płacę i w tym mam 3d/4d :)

Będę dzisiaj na wizycie to spytam gina jak wygląda badanie echo serca. Powinnam zrobić, bo mam anty przeciwciała, które przechodzą przez łożysko i mogą powodować choroby serca u noworodka. Chociaż moja immunolog powiedziała, że nie są na tyle wysokie, żeby miało to jakiś wpływ, ale wolałabym to zrobić.
 
Do góry