reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Oj tak, zdecydowanie wiecej energi o chęci do wszystkiego. Na jutro plan ciasto z galaretka i borówkami :D

Muszę chyba isc spac, bo głodna ciagle jestem...

Aha i teraz.na topie juz nie bulka z żółtym serem i ketchupem, a bulka z czymkolwiek i majonezem :rofl2: no i słone..ze slodkosci tylko cos swojego zrobionego lub kinder bueno w białej czekoladzie :D
 
reklama
O rany ja dopiero w lozku, jutro mamy miec gosci, dowiedzialam sie o 17 kiedy caly balagan w domu i tak jeszcze nie skonczylam eh czyli jutro kolejny ciezki dzien :/
no i oczywiscie cos bym zjadla ale nie wiem co :) jutro pewnie upieke muffinki z dzemem to sie najem haha
 
Oj tak, zdecydowanie wiecej energi o chęci do wszystkiego. Na jutro plan ciasto z galaretka i borówkami :D

Muszę chyba isc spac, bo głodna ciagle jestem...

Aha i teraz.na topie juz nie bulka z żółtym serem i ketchupem, a bulka z czymkolwiek i majonezem :rofl2: no i słone..ze slodkosci tylko cos swojego zrobionego lub kinder bueno w białej czekoladzie :D
U mnie też króluje słone! Ja slodyczowa dupka i tak mi dziwnie kiedy przechodzę obok czekolady a nie mam na nią Ochoty [emoji23] wyjątkiem są lody waniliowe i galaretki w czekoladzie.
 
Hejka:) Dziewczyny używające detektora, mam zagwozdkę, czy wy nadal podłuchując szerduszko znajdujecie je w tym samym miejscu co wcześniej? w sensie tak niziutko na lini majcioch?
Ja dziś zaczynam 18 tydz. Serduszko ciagle nisko, ruchy czuje tez własnie tam niziutko jakby po samej szyjce kopało. I od piątku mi brzuszek twardnieje głownie przy leżeniu na wznak. Martwię sie bo w pierwszej ciąży szyjka skracała sie przedwcześnie i donosiłam ciąże tylko dzięki pessarowi załozonemu i ogromnym ilościom nospy... Boję sie powtórki.
 
Hejka:) Dziewczyny używające detektora, mam zagwozdkę, czy wy nadal podłuchując szerduszko znajdujecie je w tym samym miejscu co wcześniej? w sensie tak niziutko na lini majcioch?
Ja dziś zaczynam 18 tydz. Serduszko ciagle nisko, ruchy czuje tez własnie tam niziutko jakby po samej szyjce kopało. I od piątku mi brzuszek twardnieje głownie przy leżeniu na wznak. Martwię sie bo w pierwszej ciąży szyjka skracała sie przedwcześnie i donosiłam ciąże tylko dzięki pessarowi załozonemu i ogromnym ilościom nospy... Boję sie powtórki.
Ja dalej znajduje nisko, ale jednak juz nad linia majtek :) najczesciej z prawej strony, ale czesto jest bardziej w srodku...no roznie-zalezy jak sie dzidzia ulozy. Ruchy tez czuje raczej niziutko. Brzuch tez twardnieje, ale nie jakos strasznie. W piatek mam wizyte wiec zobaczymy, czy wszystko ok.
 
Ja tez mam niziutko i ruchy tez, Ale dla ciekawostki ostatnio szukalam w innyxh miejscach, troche wyzej znajde ale tylki troche..tez sie troche martwie ze tak nisko ale chyba to normalne:) za tydz w sr mam polowkowe to tez mi zmierzy szyjke i zobaczy czy wszystko ok:)aha i zobacz sobie na necie albo aplikacji co widac na usg, gdzie jest dzidzia, to w sumie caly czas jeszcze jest nisko: )
 
reklama
Do góry