reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Już się prawie zastanawiałam czy mi wody nie odeszły.. a tak poważnie, można coś z tym zrobić? Coś ginekolog na to może zaradzić?
Zero wkładek w dzień.. często chodzę w spodenkach bez bielizny.. w nocy bez bielizny i po tygodni czułam różnice! Wkladkom mówię stanowcze nie. Wbrew pozorom niby miały dbać o komfort a powodowały tylko że tej wydzieliny było mnóstwo a ja ciągle czułam mokro.
 
reklama
Masakra z ta pogoda u mnie takie wiatrzysko się zerwało myślałam że mi głowę urwie, właśnie wróciłam z synem ze spaceru I zakupów, aż mnie głowa rozbolala. Naszła mnie ochota na Lays solone musialam kupic mała paczkę:D
Ja ostatnio tak miałam ochotę na cheetosy ketchupowe[emoji23] ale ja to od razu średnia paczkę wzięłam:D
 
Dziewczyny syn od dwóch miesięcy mnie o to prosił.... Mój mąż ma warkocz na głowie, taki wiecie, w typie wikinga, no i mój synus marudzi, że też chce... No i dzisiaj w końcu stwierdziłam a niech ma.... Póki co włosy za krótkie na warkocz, ale z miesiąc dwa i będzie jak talala :)
1530387271597.jpg
 

Załączniki

  • 1530387271597.jpg
    1530387271597.jpg
    62,6 KB · Wyświetleń: 297
Dziewczyny syn od dwóch miesięcy mnie o to prosił.... Mój mąż ma warkocz na głowie, taki wiecie, w typie wikinga, no i mój synus marudzi, że też chce... No i dzisiaj w końcu stwierdziłam a niech ma.... Póki co włosy za krótkie na warkocz, ale z miesiąc dwa i będzie jak talala :) Zobacz załącznik 872499
Zrob trzy takie wąskie murzynskie synkowi[emoji7]
 
reklama
Zrobiłam szarlotke na jutro :D zdecydowanie lubie drugi trymestr, w koncu odzyskałam sily do zycia ;) Zobacz załącznik 872502
Szarlotka piękna aż mi się slinotok załączył :D
I zgadzam się, drugi trymestr to potęga :D nie dość że dzidzie silniejsze I fajniej dają o sobie znać, brzuszki rosną, ryzyko straty spada znacznie to w dodatku siły wracają, I apetyt i w oge tak super jest :)
 
Do góry