reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Dzisiaj mam chyba najgorszy dzień w ciąży, nie dość że boli mnie kręgosłup tak, że wyprostować sie to wyczyn to chodzę wściekła jak osa bez powodu, mam ochotę siedzieć i płakać. Zaraz sama z sobą nie wytrzymam dziś.
Rozumiem bo ostatnio miałam to samo. Az mi było zal męża. Połóż się spać to pomoże[emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
 
reklama
Nie ma za co :) tez jestem ciekawa tych jegginsow, na jesień by sie w sumie przydały.
Ciuszki ladne, takie skromne, nie pstrokate.

Alez dzis mała jest aktywna..mam wrażenie, ze ma drzemki po pol godziny i szaleje :D oj źle to wróży ;)
 
Ja od zawszę śpię bez majtek i nie wyobrażam sobie spać w nich, córka też tak śpi, wietrzenie to podstawa. Co do upławów to nie mam, ale biorę luteinę dopochwowo więc to reszki jej wypływają i wkładka mimo wszystko musi być, choć nienawidzę ich nosić.
Julianna_Szcz ale masz super kostium, powiesz skąd????Poluje na coś fajnego na lato z zakrytym brzuszkiem.
 
Ja od zawszę śpię bez majtek i nie wyobrażam sobie spać w nich, córka też tak śpi, wietrzenie to podstawa. Co do upławów to nie mam, ale biorę luteinę dopochwowo więc to reszki jej wypływają i wkładka mimo wszystko musi być, choć nienawidzę ich nosić.
Julianna_Szcz ale masz super kostium, powiesz skąd????Poluje na coś fajnego na lato z zakrytym brzuszkiem.
O kurcze nie pamiętam gdzie ja go kupiłam.... :) ale chyba to był direct sport w uk :)
 
reklama
Do góry