reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Ooo taki zestawik mam upatrzony :)


Kurcze. Znowu zglodnialam.... - _-
Screenshot_20180610-062542.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180610-062542.jpg
    Screenshot_20180610-062542.jpg
    50,2 KB · Wyświetleń: 404
reklama
Komputerowiec.
Widziały galy co brały.
Wychodzi z założenia że skoro zasuwal cały tydzień nadgodziny to mu się należy urodzinowy wieczór świętego spokoju, zwłaszcza jeśli się średnio czuje. Więc sobie sama mogę jeść zrobić, w końcu nóżek mi ciaza nie uciela...
Co nie oznacza że może tak się odnosić przynajmniej tyle ... :/ powiedz mu ze Ci przykro i nie podoba Ci się zachowanie " jestem tu królem i rządzę daj mi spokój "
 
A mialas tez robione testy z krwi. Mi wyszlo duzo gorsze ryzyko 21 i boje sie zeby jeszcze po badaniach krwi sie nie zwiekszylo...

Marta nie martw sie! Bylam w takiej samej sytuacji i nawet z tego co pamietam robilysmy prenatalne i tego samego lekarza ;) rowno tydzien po dostalam telefon od doktora i krew wyszla dobrze.
Wczoraj tez bylam na ostatniej wizycie u dr Paligi i powiedziala, ze nie widzi powodu do niepokoju zwlaszcza, ze kiedy dziecko jest chore sa tez sygnaly na usg np brak kosci nosowej.
 
Hej, hej dziewczyny Tomme tippee niezla firma, sama miałam butelki dla Matiego do picia wody A teraz korzysta z takiego fajnego bidonu ze słomka, co do smoczka to mój długo nie chciał dopiero około 5msca polubił I też próbowaliśmy różnych I podpasowal mu firmy lovi. Dziś mój mąż wyjechal znów do pracy:( tym razem aż 8 tygodni:( Ale za to już jutro zobaczę mojego dzidziolka gin przesunął mi wizytę o 1 dzień, już lekki stresik jest.
 
reklama
Witam wszystkie Mamy ! :)
Jestem w 14 tc i jest to moja pierwsza ciąża :)
Mam do was pytanie co polecacie na bardzo suchą skórę na twarzy, mi aż skóra schodzi :( produktów jest wiele, ale może któraś z Was stosowała i poleca coś skutecznego i bezpiecznego dla dzidziusia ? :)
 
Do góry