reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Rozumiem, że zmieniasz lekarza? Nie możesz prowadzić ciąży u obecnego?

Po prostu mój obecny gin jest jednym z czołówki najlepszych lekarzy w ginekologii w Pl i on się zajmuje problemami kobiet kiedy mają poronienia nawykowe , nie zachodza w ciążę itd i nie prowadzi jako tako ciąży wcale ... mnie akurat prowadził i tak długo jeszcze zaprosił na 9tego zeby dzidzie pomierzyc swoim okiem i pewnie koło 20tyg mi kaze przyjechac tez takze musiałam znaleźć doktorkę z dobrymi opiniami i zapytac jego co mysli o niej , akurat się złozyło ze się znaja i mam sie polecic na niego :) ona jest ze szpitala w którym chce rodzić a chce w profamilii jak Bozia da
 
reklama
A czy kogos jeszcze baardzo bola piersi, sa ciezkie i takie hmm twarde, wypelnione? :D dzis az dotknac nie moge :)
 
@Anet23 bola nawet jak siedze...swedza tez, bola po bokach i sa o rozmiar wieksze:) jupi:)

Ja niestety odwiedzilam wielu na nfz i niestety w moim miescie po prostu nie uraczysz:/ z opinii tez wiem ze nie ma gdzie szukać. Jasne ze moze sie trafic ale nie w kazdym miescie. Tez nie kazdy chce przepisywac niektore leki, reumatologa np mam super na nfz a prywatny byl do bani. Wszystko zalezy i mam nadzieje ze kiedys tez trafie na dobrego gina na nfz :)
 
A mnie dziś cały dzień to brzuch wyżej pępka boli, wzdecia, wymioty. To jeszcze na dodatek ból w lewym pośladku promieniujacy do kręgosłupa. .. :/ fatalny dzień.
A piersi bolą również :D
 
@Anet23 bola nawet jak siedze...swedza tez, bola po bokach i sa o rozmiar wieksze:) jupi:)

Ja niestety odwiedzilam wielu na nfz i niestety w moim miescie po prostu nie uraczysz:/ z opinii tez wiem ze nie ma gdzie szukać. Jasne ze moze sie trafic ale nie w kazdym miescie. Tez nie kazdy chce przepisywac niektore leki, reumatologa np mam super na nfz a prywatny byl do bani. Wszystko zalezy i mam nadzieje ze kiedys tez trafie na dobrego gina na nfz :)
Dokladnie tak jak u mnie w miescie, ginekologa dobrego na nfz nie uświadczysz, za to endokrynologa na nfz mam bardzi fajnego, tak jak rodzinnego i pediatre dla corki :)
 
A mnie dziś cały dzień to brzuch wyżej pępka boli, wzdecia, wymioty. To jeszcze na dodatek ból w lewym pośladku promieniujacy do kręgosłupa. .. :/ fatalny dzień.
A piersi bolą również :D

Mnie tez tak bolal stwierdzilam ze sie rozciaga :) no i tak nakby urosl troche :D a bolow do kregoslupa to bardzo sie boje w pierwszej ciazy mialam kolke nerkowa i tak bolalo ze ledwo sie ruszalam a mam wysoki prog bolu.
 
Witam tak czytam o lekarzach i powiem tak ja teraz chodze do lekarza na nfz do poradni przyszpitalnej i jestem mega zadowolona ale pierwsze trzy wizyty bylam prywatnie i wcale nie bylam zadowolona kobieta to byla a podejscie miala takie ze sie balam o cos zapytać
 
reklama
Właśnie w Pl mnie to przeraza ze wszystko trzeba prywatnie.. wiem jak to działa bo miałam okazje sama pracowac w szpitalu. Bez znajomosci jest za przeproszeniem dupa. Tutaj ciaze uznaja od 3 miesiaca a na moje szczescie po moich przebojach jestem pod opieka od 5 tygodnia. Tez narzekam owszem.. ale jest jednak bez porownania.
Dzisiaj Pani widziala ze sie wkurzylam ale jednak udalo sie mnie wcisnac.. i takim sposobem ide na Nip-ta, tutaj to koszt ok 180 e z opcja rozszerzona...W Polsce niestety duzo ludzi nie moze sobie na to pozwolic.. bo cena powala.. i prawda jest taka ze jest to jedyne badanie za ktore zaplacilam w calej ciazy. Powiem Wam tak fajnie by bylo miec w Pl ten sprzet, szpitale, przychodnie co tutaj.. ale jednak polskich lekarzy.
 
Do góry