reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Dobra, dziewczyny. Jestem już po zabiegu. Bardzo dobrze zareagowałam na leki wyłowujące, po trzech godzinach poczułam niesamowite parcie w brzuchu no i było po wszystkim.
Bolało cholernie, ale już jest dużo lepiej i cieszę się, że jest po wszystkim.
Do domu wracam jutro. Teraz mam czekać na pierwszą miesiączkę i zielone światło od pierwszego cyklu.
Chociaż tyle że się nie meczylas długo , teraz dojdziesz do siebie i nie bawem znowu zobaczysz dwie kreseczki i napewno już z tobą zostaną [emoji846][emoji846]
 
reklama
Tak, powtorze jutro, najpierw bardzo porzadnie sie podmyje. Z lekarzem widze sie w czwartek dopiero :( krew mnie zmartwila najbardziej

Ja tez mialam raz erytrocyty w moczu przy okazji cial ketonowych. Moja Pani doktor powiedziala ze w ciazy sie zdarza a nastepne badanie po tygodniu bylo czysciutkie.

Dzis za to mam znowu gorszy wynik - nieliczne bakterie, drozdze i znowu ketony i erytrocyty w moczu :( Nie wiem co sie dzieje, nigdy nie mialam wczesniej takich problemow :(
 
He hej witam z rana syn nie ma litości pobudka o 6:-p zaczęłam odstawienie go od piersi jakoś pomału to idzie w nocy gdy się wybudza podaje mu butelkę z wodą chwilę pojeczy I zasnie. Ehh.. czy ja doczekam przed drugim dzidziusiem tych przespanych nocy:-p Póki co zostało nam karmienie rano I wieczorem chciała bym do wakacji odstawic go całkowicie.
 
Witajcie. Ja dziś wybieram się oddać mocz i krew do badania jedziemy w 3-ke ja i moj R. I synka zabieramy bo sam niedlugo bedzie mial szczepienie i wolę żeby sobie popatrzyl pytanie tu do Was Wa:kawe rozpuszczalna moge wypic przed? Uwielbiam rano na spokojnie wypić
 
He hej witam z rana syn nie ma litości pobudka o 6:-p zaczęłam odstawienie go od piersi jakoś pomału to idzie w nocy gdy się wybudza podaje mu butelkę z wodą chwilę pojeczy I zasnie. Ehh.. czy ja doczekam przed drugim dzidziusiem tych przespanych nocy:-p Póki co zostało nam karmienie rano I wieczorem chciała bym do wakacji odstawic go całkowicie.
Mój o piątej :/ Też powoli odstawiam. Karmię koło południa, żeby zasnął na drzemkę, wieczorem na noc, i potem w nocy i rano zależnie od potrzeb. Ale ja nie liczę na to, że brak karmienia wpłynie na przesypianie nocy, to tak nie działa niestety, będzie się pewnie budził po wodę i przytulenie...
Mam problem z usypianiem go bez karmienia. Mąż potrafi, ja nie. Usnąłby noszony w chuście, ale to wolę teraz ograniczać. Albo w wózku, ale nie zawsze mogę iść na spacer wtedy, gdy on jest śpiący.
 
Dzień dobry kochane, wpadam na szybko życzyć wszystkim bruszkom spokojnego dnia, u mnie w pracy wprowadzili zakaz korzystania z telefonów więc mogę czytać forum już tylko na przerwie I po pracy :(

Jak wasze samopoczucie?
U mnie kiepskawo, wczoraj trzy razy poszła mi krew z nosa w sumie, wymioty w pracy i wieczorem zaczęła głową boleć plus wyskoczyła lekka gorączka....
Dzisiaj dalej kiepsko, głowa wciąż cmi, w żołądku muli I oczywiście już się z nosa krew polala.... :/
A nie mogę sobie pozwolić na więcej wolnego bo mnie w końcu wykopia z pracy :/

Trzymajcie kciuki żebym doturlala się do pracy :D
 
Dzień dobry kochane, wpadam na szybko życzyć wszystkim bruszkom spokojnego dnia, u mnie w pracy wprowadzili zakaz korzystania z telefonów więc mogę czytać forum już tylko na przerwie I po pracy :(

Jak wasze samopoczucie?
U mnie kiepskawo, wczoraj trzy razy poszła mi krew z nosa w sumie, wymioty w pracy i wieczorem zaczęła głową boleć plus wyskoczyła lekka gorączka....
Dzisiaj dalej kiepsko, głowa wciąż cmi, w żołądku muli I oczywiście już się z nosa krew polala.... :/
A nie mogę sobie pozwolić na więcej wolnego bo mnie w końcu wykopia z pracy :/

Trzymajcie kciuki żebym doturlala się do pracy :D
To wieczorami pewnie będziesz wiele stron nadrabiac:( bez sensu zakaz
 
@HappyElephant wiem że to tak nie działa mój jest bardzo cyckowy tłumacze mu że mleko się kończy A on w ciągu dnia i tak próbuje wyzebrac cycka przychodzi wkłada rękę pod bluzkę i sobie trzyma I się cieszy. Ma już 17 miesięcy więc ja po cichu liczę że będzie tylko lepiej. Nie dlugo wraca tatuś to będzie z nim spal w pokoju. Od niego nie będzie czuł mleka. Może to coś pomoże:tak:
 
Witam, ja dopiero wstaje z lozka :D ale strasznie mi sie nie chce.

Mój o piątej :/ Też powoli odstawiam. Karmię koło południa, żeby zasnął na drzemkę, wieczorem na noc, i potem w nocy i rano zależnie od potrzeb. Ale ja nie liczę na to, że brak karmienia wpłynie na przesypianie nocy, to tak nie działa niestety, będzie się pewnie budził po wodę i przytulenie...
Mam problem z usypianiem go bez karmienia. Mąż potrafi, ja nie. Usnąłby noszony w chuście, ale to wolę teraz ograniczać. Albo w wózku, ale nie zawsze mogę iść na spacer wtedy, gdy on jest śpiący.

A ile twoj ma? Ja swoja usypialam wlasnie w wozku najpierw kaszke wypila a pozniej ona siedziala a ja ja wozilam w pokoju, az wkoncu postanowilam ze sprobujemy w lozeczku i az sie zdziwilam kiedy na trzeci dzien juz nie bylo placzu :) oczywiscie do teraz jak ja klade to ja musze lezec na lozku a ona w swoim lozeczku ale nic sie nie odzywam jedynie jak wstaje i raz dwa spi :) ze starsza mialam problem bo wlasnie byla nauczona na rekach i czasem godz chodzenia z nia dodatkowo spiewania a ona nie spala.
 
reklama
@urs czy Ty nie za mało jesz? Ciała ketonowe pojawiają się gdy organizm głoduje-może za mało węglowodanów? Ile ich masz? Bo śladowe ilości mogą być. Pamiętasz o wodzie z cytryną? :) jeśli nie masz, to kup sobie paski do mierzenia ciał ketonowych w moczu, ja kontroluję codziennie.
 
Do góry