reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Witam :) ja juz od 6.30 na nogach, młodą musialam ogarnąć do szkoły. Wczoraj miałam tragedię po tych gofrach, bylo mi tak niedobrze, ze to cud, ze ich nie zwróciłam. Alr to tylko moja wina, bo objadłam sie jak prosiak... Dlatego postanowilam sobie, ze musze sie ogarnac, bo jak tak dalej pojdzir to zanim minie polowa ciazy bede juz wygladac jak male słoniątko (mam nadzieje, że nikogo to nie urazi;). Tak więc jestem już po zdrowym śniadanku :) miłego dnia!
 
reklama
He he he z tym usypianiem dzieci to też są przeboje mój do 8 miesiąca życia zasypial tylko bujany w foteliku samochodowym łupince, bo inaczej nie dało rady :laugh2: A teraz to zasypia na rękach siedzę sobie na kanapie biorę go na ręce przytulam głaszcze po głowie i jakoś odleci. Próbuje co jakiś czas uczyc go samodzielnego zasypiania w łóżeczku. On wchodzi do łóżeczka kładzie się I za chwilę zaczyna się śmiech więc póki co traktuje to jako zabawę.:laugh2:
 
@urs czy Ty nie za mało jesz? Ciała ketonowe pojawiają się gdy organizm głoduje-może za mało węglowodanów? Ile ich masz? Bo śladowe ilości mogą być. Pamiętasz o wodzie z cytryną? :) jeśli nie masz, to kup sobie paski do mierzenia ciał ketonowych w moczu, ja kontroluję codziennie.

Lekarka mowi mi to samo, ale ja na prawde mam wrazenie, ze jem o wiele wiecej niz przed ciaza - bardziej regularnie i wieksze porcje! Teraz mam wg badan 10 mg/dl, nie wiem jakie to ilosci. Wedlug paskow w domu wychodza mi zwykle nieliczne albo srednie :( A wczoraj wypilam chyba ponad 1,5 l wody z cytryna [emoji849]
 
Dzień dobry kochane, wpadam na szybko życzyć wszystkim bruszkom spokojnego dnia, u mnie w pracy wprowadzili zakaz korzystania z telefonów więc mogę czytać forum już tylko na przerwie I po pracy :(

Jak wasze samopoczucie?
U mnie kiepskawo, wczoraj trzy razy poszła mi krew z nosa w sumie, wymioty w pracy i wieczorem zaczęła głową boleć plus wyskoczyła lekka gorączka....
Dzisiaj dalej kiepsko, głowa wciąż cmi, w żołądku muli I oczywiście już się z nosa krew polala.... :/
A nie mogę sobie pozwolić na więcej wolnego bo mnie w końcu wykopia z pracy :/

Trzymajcie kciuki żebym doturlala się do pracy :D
O kurcze to nie dobrze , twój organizm musi być osłabiony i dlatego ta krew ci się puszcza z nosa , mi mój gin mówił że jak leci krew z nosa to żeby namoczyć wacik w kropelkach soku z cytryny i głowa na dół [emoji5]
 
To wieczorami pewnie będziesz wiele stron nadrabiac:( bez sensu zakaz
No bez przesady, że bez sensu. W pracy się pracuje, a nie czyta forum :p

A ile twoj ma? Ja swoja usypialam wlasnie w wozku najpierw kaszke wypila a pozniej ona siedziala a ja ja wozilam w pokoju, az wkoncu postanowilam ze sprobujemy w lozeczku i az sie zdziwilam kiedy na trzeci dzien juz nie bylo placzu :) oczywiscie do teraz jak ja klade to ja musze lezec na lozku a ona w swoim lozeczku ale nic sie nie odzywam jedynie jak wstaje i raz dwa spi :) ze starsza mialam problem bo wlasnie byla nauczona na rekach i czasem godz chodzenia z nia dodatkowo spiewania a ona nie spala.
Skończył rok w marcu. Właśnie myślałam już czasem, żeby usypiać go w wózku. To jedyna opcja, przy której ani nie karmię, ani nie noszę...
 
U mnie naszczescie problemu z usypianiem nie miałam , z młodym mały sypialnie razem bo poddasze dopiero robimy i on ma swoje łóżeczko koło naszego i on się kładzie mówi dobranoc i zasypia , a co do karmienia piersią to ja nie miałam takie szczęścia i karmiłam tylko 2 tyg jeszcze z butelki bo ściągalam z piersi , bo nie umiał ciągnąć ,.
U mnie samopoczucie jak narazie super powiem wam że jak nie w ciąży [emoji846] nic mnie nie boli , mdłości przeszły i wgl naprawdę lepiej jest 100 razy [emoji846][emoji846]
 
reklama
Dzien dobry dziewczynki...jak wasze samopoczucie?bo u mnie kiepsko kluje mnie ciagle po lewej stronie i tak mnie bardzo boli kregoslup ze az mi rece mdleja naszczescie dzisiaj bede sie widziala z moim lekarzem to mu wszystko powiem....troche sie boje ze dostane l4 a wczoraj powiedziałam szefowej o ciąży i nie byla zadowolona
 
Do góry