reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

@Zuzik1981 szefowa się nie przejmuj, najważniejsza jesteś teraz Ty I Twoja fasolka, w ciąży mąż prawo się gorzej czuć, jeśli masz możliwość to od razy l4 niestety ale nikt Ci medalu za pracę nie da.
 
reklama
@Zuzik1981 szefowa się nie przejmuj, najważniejsza jesteś teraz Ty I Twoja fasolka, w ciąży mąż prawo się gorzej czuć, jeśli masz możliwość to od razy l4 niestety ale nikt Ci medalu za pracę nie da.
Teoretycznie to wiem...tylko nie lubie stawiać kogos w klopotliwej sytuacji ale jezeli lekarz zadecyduje l4 to nie bede sie zastanawiać ja i fasolka jesteśmy najważniejsze
 
Teoretycznie to wiem...tylko nie lubie stawiać kogos w klopotliwej sytuacji ale jezeli lekarz zadecyduje l4 to nie bede sie zastanawiać ja i fasolka jesteśmy najważniejsze
Szefowa jakoś sobie poradzi, a l4 jesli dostaniesz to do konca ciąży czy na jakiś czas?
Oj tam klopotliwa sytuacja, wez sie nie przejmuj ;) tak jak piszesz teraz sa wazniejsze rzeczy
 
Jak już jesteście na temacie zwolnień , nie orientujecie się może jak to jest że zwolnieniem w KRUSIE ? [emoji5]
 
No bez przesady, że bez sensu. W pracy się pracuje, a nie czyta forum [emoji14]


Skończył rok w marcu. Właśnie myślałam już czasem, żeby usypiać go w wózku. To jedyna opcja, przy której ani nie karmię, ani nie noszę...
Zgadzam sie, ze w pracy sie pracuje. Ja rowniez w biurze nie siedzialam na forum, dlatego tez malo sie udzielalam, bo wieczorami jak czytalam 100 postow po pracy bylam wyprana z sil i juz nawet nie pamietalam, co ktorej odpisac.

Nadal, zakaz jest wedlug mnie bez sensu. Jak moje dziecko bylo mlodsze i duzo chorowalo w przedszkolu, to czesto dostawalam telefon, ze trzeba je odebrac jak najszybciej, najlepiej w ciagu godziny. Na przyklad z powodu wysokiej goraczki. Co wtedy zrobisz, jak nie odbierzesz takiego telefonu, bo w pracy nie pozwola?
 
U nas z usypianiem corki byla katorga, na pewno zmienie podejscie przy drugim zeby sie nie wykonczyc.
W ciagu dnia usypiala tylko przy piersi, wiec kladlam sie kolo niej, czesto w niewygodnej pozycji i potem mialam bole kregoslupa. Jak tylko piers zabralam to od razu sie budzila. Wiec nawet nie mialam okazji odpoczac. Tych drzemek w ciagu dnia miala malo i byly krotkie.
Noce zaczela przesypiac, jak miala rok albo poltorej, juz nie pamietam dokladnie. Tyk razem bede rozwazac butle przed spaniem jak drugie bedzie mialo tak z pol roku, moze starczy mu na dluzej, zeby tak czesto sie nie budzil.
Teraz juz corka jest duza- 4 lata, i mamy taki problem, ze chodzi za pozno spac, zawsze wymysli sto powodow, byle tylko pojsc spac pozniej :D a pozniej rano ma problem, zeby wstac do przedszkola i chodzi niewyspana.
 
Hej dziewczęta :-)
Trzymam kciuki za wizyty ;-)

Co do pracy i l4 ja się "sfrajerzylam", przed zakończeniem macierzyńskiego rozmawiałam z szefostwem i usłyszałam że, uwaga " mój etat do redukcji", sfrajerzylam bo w jednej i drugiej ciąży pracowałam na maksa i wracalam do pracy pół roku po porodzie ;-) taka ot wdzięczność z docenieniem pracownika :-) dlatego l4 na stół jak tego chcemy i wyrzutów nie mamy ;-)

Ja karmila rok czasu i jedno i drugie dziecko, sami się odstawili na szczęście ;-) a początki karmienia miałam mega ciężkie cztery miesiące i raz i drugi raz na laktatorze bo moje chłopaki to wcześniaki i zero chęci do ciągnięcia cycka.

Ktoś pisał o sloniatku, ja już tak wyglądam ;-) a mam brzuch jak w 6 miesiącu ;-)
 
Hej dziewczęta :-)
Trzymam kciuki za wizyty ;-)

Co do pracy i l4 ja się "sfrajerzylam", przed zakończeniem macierzyńskiego rozmawiałam z szefostwem i usłyszałam że, uwaga " mój etat do redukcji", sfrajerzylam bo w jednej i drugiej ciąży pracowałam na maksa i wracalam do pracy pół roku po porodzie ;-) taka ot wdzięczność z docenieniem pracownika :-) dlatego l4 na stół jak tego chcemy i wyrzutów nie mamy ;-)

Ja karmila rok czasu i jedno i drugie dziecko, sami się odstawili na szczęście ;-) a początki karmienia miałam mega ciężkie cztery miesiące i raz i drugi raz na laktatorze bo moje chłopaki to wcześniaki i zero chęci do ciągnięcia cycka.

Ktoś pisał o sloniatku, ja już tak wyglądam ;-) a mam brzuch jak w 6 miesiącu ;-)
Z ktorego tygodnia byli chlopcy? To faktycznie ciezkie poczatki:( a przy wczesniakach nie ma takiego problemu, ze pokarm sie odpowiednio wczesnie nie pojawia?
 
reklama
Teoretycznie to wiem...tylko nie lubie stawiać kogos w klopotliwej sytuacji ale jezeli lekarz zadecyduje l4 to nie bede sie zastanawiać ja i fasolka jesteśmy najważniejsze
Nikt nie lubi stawiać kogos w klopotliwej sytuacji. Moje l4 tez narobilo troche problemow w pracy, bo jedna dziewczyna miala juz zaolanowany urlop dwutygodniowy. Ale wiesz co? Znalezli zastepstwo i jakos dalej firma bezemnie fubkcjonuje [emoji14] fasolka dla mnie wazniejsza. Skoro lekarz zadecydowal o l4, to go posłuchałam.
Hej dziewczęta :-)
Trzymam kciuki za wizyty ;-)

Co do pracy i l4 ja się "sfrajerzylam", przed zakończeniem macierzyńskiego rozmawiałam z szefostwem i usłyszałam że, uwaga " mój etat do redukcji", sfrajerzylam bo w jednej i drugiej ciąży pracowałam na maksa i wracalam do pracy pół roku po porodzie ;-) taka ot wdzięczność z docenieniem pracownika :-) dlatego l4 na stół jak tego chcemy i wyrzutów nie mamy ;-)

Ja karmila rok czasu i jedno i drugie dziecko, sami się odstawili na szczęście ;-) a początki karmienia miałam mega ciężkie cztery miesiące i raz i drugi raz na laktatorze bo moje chłopaki to wcześniaki i zero chęci do ciągnięcia cycka.

Ktoś pisał o sloniatku, ja już tak wyglądam ;-) a mam brzuch jak w 6 miesiącu ;-)
Dokladnie, wyrzutow nie warto miec w takiej sytuacji :) medalu i tak nie dostaniemy za pozostanie w pracy ;) jesli są wskazania do l4 to ja nie widze problemu.
 
Do góry