reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Powiem Wam, że ja przez powloki brzuszne miałam w 8t4d. I wszystko było już ładnie widać i słychać.
Ja wizytuje za 2 dni. Dzis zaczęłam 11 tydzień, brzuch mnie pobolewa, czuje ze juz większy. Mdłości i wymioty nadal.
Jedyne co to piersi bolą mniej, jak u Was z piersiami? Bolą, czy też mniej?
Piersi niebolaale brodawka wrazliwa jak u mnie ;-) i mdlosci przeszly,na jak dlugo?zobaczymy imbir niby pomaga chodz ja nielubie i wolalam wypic parzona herbate z lisci laurowych
 
reklama
Mi przeszedl apetyt :( a bylo juz tak fajnie te 3 dni eh, moze juz stres przed czwartkowa wizyta. A jutro ktos ma wizyte?
 
reklama
Dziewczynki wszystko ok. Fajny ten lekarz z nfz. Badania mi wszystkie przepisal, zrobil wymaz, zbadal full wersion ;) i poswiecil mi chyba z 45 min. Potraficie z tego zdjecia odczytac wielkosc dzidzi, bo z nerwow zapomnialam zapytac... Przez te nerwy mialam ciśnienie wyższe i kazal badac 3 razy dziennie i zapisywac wyniki...
Super :) jeśli wszystko dokładnie zbadał to najważniejsze [emoji846]
 
Do góry