reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Witam drogie Panie! Staramy się z mężem o dziecko 3.03.18 miałam ostaniom miesiączkę a owulację 25.03.18 u lekarza byłam 4.04 na rutynowej co rocznej kontroli i powiedział że na ciąże to nie wygląda i ze okres wisi na włosku tymczasem od 2 dni mam okropne mdłości, biegunka, wahania nastroju płacz, radość, złość oraz pobolewanie w okolicy prawego jajnika. Miesiączki brak! Test tydzień temu negatywny sama nie wiem co myśleć.
 
reklama
Witam drogie Panie! Staramy się z mężem o dziecko 3.03.18 miałam ostaniom miesiączkę a owulację 25.03.18 u lekarza byłam 4.04 na rutynowej co rocznej kontroli i powiedział że na ciąże to nie wygląda i ze okres wisi na włosku tymczasem od 2 dni mam okropne mdłości, biegunka, wahania nastroju płacz, radość, złość oraz pobolewanie w okolicy prawego jajnika. Miesiączki brak! Test tydzień temu negatywny sama nie wiem co myśleć.
Powtórz jutro test . to bedziesz wiedziec. Mozesz sie nakrecac i miec objawy. Ja jestem w ciazy a nie mam praktycznie zadnych oprocz bolesnych piersi.
 
Witam drogie Panie! Staramy się z mężem o dziecko 3.03.18 miałam ostaniom miesiączkę a owulację 25.03.18 u lekarza byłam 4.04 na rutynowej co rocznej kontroli i powiedział że na ciąże to nie wygląda i ze okres wisi na włosku tymczasem od 2 dni mam okropne mdłości, biegunka, wahania nastroju płacz, radość, złość oraz pobolewanie w okolicy prawego jajnika. Miesiączki brak! Test tydzień temu negatywny sama nie wiem co myśleć.
Ja bym poszła zrobić betę bo test nie zawsze od razu wyjdzie . Jeśli to nie ciąża to zaburzenie cyklu...
Powodzenia [emoji4]
 
Witam drogie Panie! Staramy się z mężem o dziecko 3.03.18 miałam ostaniom miesiączkę a owulację 25.03.18 u lekarza byłam 4.04 na rutynowej co rocznej kontroli i powiedział że na ciąże to nie wygląda i ze okres wisi na włosku tymczasem od 2 dni mam okropne mdłości, biegunka, wahania nastroju płacz, radość, złość oraz pobolewanie w okolicy prawego jajnika. Miesiączki brak! Test tydzień temu negatywny sama nie wiem co myśleć.

Powtorzyc test, powinien juz wyjsc pozytywny o kazdej porze dnia :) lub zrobic test z krwi najbardziej wiarygodne :)
 
Jutro wizyta o 17..jak ja się denerwuje... Od 8_15mam szkolenie w pracy więc zleci.. Trzymajcie mocno kciuki bo to pierwsza wizyta, wg moich obliczeń, 6 tydz 1 dzień dzisiaj mam
 
O taaak! Jadłabym. Ja dzisiaj wciągnęłam frytki z maka. Ale małe. [emoji57] [emoji6] Mleczne i słodkie. [emoji6] [emoji5] A może wyciskaj sobie z pomarańczy i rozcienczaj woda? [emoji3] [emoji3]
Właśnie mi przypomniałaś o sokowirówce :D Dzięki. A sok pomarańczowy to tylko Tymbarka lubię, z wodą to nie to samo - próbowałam :(. Ale sokowirówka jutro pójdzie w ruch :p.

@EklerkaDaria widzę, że termin rozwiązania mamy na ten sam dzień wyznaczony, który tydzień i dzień dziś? :)
Mi pokazuje 5t5d. :) Tak jak twój suwaczek ;)
 
Alexa- kiedy mialas ostatni @ Porownuje i pytam, bo dzis mi napisala moja gin ze wcisnie mnie na sobote na wizyte i zastanawiam sie czy jest szansa na serduszko...

Na sobotę przyszła za 6 dni? Ja mam jutro wizytę ale babka nie ma u siebie USG w związku z tym nie wiem czy jest sens iść czy lepiej zaczekać na 30 kwietnia do innej ginekolog która ma usg
Ostatni @ miałam 5 Marca :)

Hej Kochana, a na kiedy masz wizytę? Bo ja z takim problemem jak wyżej
 
Na sobotę przyszła za 6 dni? Ja mam jutro wizytę ale babka nie ma u siebie USG w związku z tym nie wiem czy jest sens iść czy lepiej zaczekać na 30 kwietnia do innej ginekolog która ma usg


Hej Kochana, a na kiedy masz wizytę? Bo ja z takim problemem jak wyżej

Bym poczekała na 30.04 żeby mieć USG. Ewentualnie zapisać się do kogoś innego :)
 
reklama
Ahh ciesze sie, ze ten dzien sie konczy. Od rana mecza mnie te mdlosci, a teraz wieczorem znowu... Tragedia.
Trzyman kciuki za jutrzejsze bety i wizyty :* :)
 
Do góry