reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Ja niedzielę spędziłam leniuchujac ;) zjadłam lody ale na słodkie nie mam za bardzo aż takiego parcia, wogole na jedzenie jakoś tak....
Dzisiaj nawet brzuch za bardzo nie bolał ale najbardziej czuje wieczorem czy wy też tak macie ? Jak się położę do łóżka to zaczyna boleć;/ i po jakimś czasie mija. Ciężko mam z zaśnięciem byle co mnie budzi. Ja już się nie mogę doczekać wizyty a to dopiero za 2 tyg, jak ja wytrzymam :p
 
reklama
Ja niedzielę spędziłam leniuchujac ;) zjadłam lody ale na słodkie nie mam za bardzo aż takiego parcia, wogole na jedzenie jakoś tak....
Dzisiaj nawet brzuch za bardzo nie bolał ale najbardziej czuje wieczorem czy wy też tak macie ? Jak się położę do łóżka to zaczyna boleć;/ i po jakimś czasie mija. Ciężko mam z zaśnięciem byle co mnie budzi. Ja już się nie mogę doczekać wizyty a to dopiero za 2 tyg, jak ja wytrzymam :p
Ja tez odczuwam brzuch wieczorami. A co do spania, to tez nie mogę spać. Jak zasnę, to mogą mnie z łóżkiem wynieść, ale rano już budzę się jak nigdy. Zawsze raczej śpioch byłam i rano nie szło mnie dobudzić ;)
 
Ja tez odczuwam brzuch wieczorami. A co do spania, to tez nie mogę spać. Jak zasnę, to mogą mnie z łóżkiem wynieść, ale rano już budzę się jak nigdy. Zawsze raczej śpioch byłam i rano nie szło mnie dobudzić ;)
Ja mam to samo bardzo wczesnie wstaje a zawsze spioch bylam az sama sie zastanawiam cos jest nie tak.
 
Ja wizytuje w czwartek - 19.04. I mam wielką nadzieję na serduszko :)

Dzień minął mi całkiem przyjemnie, zwłaszcza, ze pierwszy raz od kilku dni dobrze się czuje :)
Alexa- kiedy mialas ostatni @ Porownuje i pytam, bo dzis mi napisala moja gin ze wcisnie mnie na sobote na wizyte i zastanawiam sie czy jest szansa na serduszko...
 
reklama
Fnjnie, ze macie zachcianki :) Ja nie wiem co to zachcianki. Choć czasami mam ochotę na fast foody. Ale to nic dziwnego, bo w ciąży czy nie to i tak je mam :p.

@Dagaa11 zazdroszcze ci tej wizyty. Też już bym chciała być po :(

Odliczam już dni do piątku... ten tydzień będzie strasznie się dłużył :(
We czwartek syn ma egzamin taekwondo na kolejny pas to jakoś zleci, ale reszta dni będzie się wlekła niemiłosiernie...

Która wizytuje tez w przyszłym tygodniu?
@porcelana wiem ze jutro. Trzymam mocno kciuki za wszystkie ✊✊✊
 
Do góry