reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Fnjnie, ze macie zachcianki :) Ja nie wiem co to zachcianki. Choć czasami mam ochotę na fast foody. Ale to nic dziwnego, bo w ciąży czy nie to i tak je mam :p.

@Dagaa11 zazdroszcze ci tej wizyty. Też już bym chciała być po :(

Odliczam już dni do piątku... ten tydzień będzie strasznie się dłużył :(
We czwartek syn ma egzamin taekwondo na kolejny pas to jakoś zleci, ale reszta dni będzie się wlekła niemiłosiernie...

Która wizytuje tez w przyszłym tygodniu?
@porcelana wiem ze jutro. Trzymam mocno kciuki za wszystkie ✊✊✊
 
reklama
Fnjnie, ze macie zachcianki :) Ja nie wiem co to zachcianki. Choć czasami mam ochotę na fast foody. Ale to nic dziwnego, bo w ciąży czy nie to i tak je mam :p.

@Dagaa11 zazdroszcze ci tej wizyty. Też już bym chciała być po :(

Odliczam już dni do piątku... ten tydzień będzie strasznie się dłużył :(
We czwartek syn ma egzamin taekwondo na kolejny pas to jakoś zleci, ale reszta dni będzie się wlekła niemiłosiernie...

Która wizytuje tez w przyszłym tygodniu?
@porcelana wiem ze jutro. Trzymam mocno kciuki za wszystkie ✊✊✊
Ja sie musze zapisac ale sie boje.. i nie wiem na kiedy
 
Robie jutro i w srode bo w piatek robilam w innym miejscu a chce zobaczyc z jednego laboratorium wyniki..
Mocno trzymam kciuki w takim razie ✊✊✊
Dziękuję [emoji8] również każdej mocno kibicuje

Ciągle pije tylko kwaśny sok pomarańczowy z lodem [emoji23] śmieje się z mojego M zE mam osobistego barmana [emoji16] i śpię dziś pol dnia zaraz pewnie znowu odlece
Sok pomarańczowy tez pochłanialam kartonami, ale teściowa kazała mi się opanować ze względu na to moje ryzyko cukrzycy ;)
 
rollo-kebeb, tyle że nie w bułce a tortilli
O taaak! Jadłabym. Ja dzisiaj wciągnęłam frytki z maka. Ale małe. [emoji57] [emoji6]
Jakie produkty wyeliminowała jak mogę wiedzieć? Ja na razie wylapalam że źle się czuję bo kwaśnych zupa h, mięsie wieprzowym i niezdrowych produktach typu chipsy parówki itp. A z chęcią poczytam co jeszcze bo męczą mnie z rana ogromne mdłości i skorzystam z tej wody z miodem cytryna i imbirem
Mleczne i słodkie. [emoji6] [emoji5]
Mocno trzymam kciuki w takim razie [emoji110][emoji110][emoji110]

Sok pomarańczowy tez pochłanialam kartonami, ale teściowa kazała mi się opanować ze względu na to moje ryzyko cukrzycy ;)
A może wyciskaj sobie z pomarańczy i rozcienczaj woda? [emoji3] [emoji3]
 
reklama
Do góry