reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Patka ja nie widzialam ze jestem w ciazy i tak sie napilam z sasiadka ze obie sie "zataczalysmy" ;-) i jest ok. Dwa cukierki nic nie zrobia ;-)
 
Nie ma co popadać w paranoję :) Nie jednej na starcie nieświadomie zdarzyło się upić, a niestety są i takie które piją całą ciąże, wiadomo to już patologia ale wg mnie ilość alkoholu w dwóch cukierkach jest śladowa.
 
Dzięki za odpowiedź, tak myślałam, ale jak czytam w internetach czasem co piszą "specjaliści", że już po najmniejsze dawce może dziecko mieć zespół alkoholowy i inne przypadłości to panikuje, chyba powinnam odstawić internet do końca ciąży. Swoją drogą ostatanio mnie zatelepotało w sklepie, przede mną stała dziewczyna w widocznej już ciąży i mówi do ekspedientki "poproszę 2 piwa, tylko słabsze bo w ciąży jestem" po czym piła to piwo z papierosem w gębie pod blokiem, a ja się 2ma cukierkami martwie..
 
Gratulacje z udanych wizyt!! Witamy kolejna grudniowke;)
Ja jak co dzień rano kawka przy Książce i czekam aż córka wstanie. Ostatnio uwielbiam te poranki[emoji7]
Masz roczne dziecko i z rana czekasz na jej pobudkę przy kawie? Zazdroszczę!!! Mój syn ma 14 miesięcy i to on budzi nas, tak krótko śpi :dry:
 
@Martynka_K - co u Ciebie? Czemu sie nie odzywasz?

Wybaczcie że się nie odzywam ale staram się cieszyć ciążą i nie myśleć o złych rzeczach z nią związanych. Forum trochę mi na to nie pozwalało bo ciągle przewijały się tematy poronien, krwawień i plamień, a ja chcę być od tego z daleka. Teraz jestem dużo spokojniejsza. Wizytę z USG mam 4.06. Wcześniejsze USG 7.05 pokazywało wszystko w normie i maluszek miał wtedy 1,6cm. Jestem ciekawa ile urósł od tamtego czasu :) jak będę po wizycie to dam Wam znać.
 
reklama
Do góry