reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Kurcze, czy przy wstawaniu ciagnie Was brzuch na wysokosci macocy, zazwyczaj jedna strona. Dzis czuje siemega okresowo.

Gofry i ja bym.zszamala :-) mniam

Mati gdzies czytalam o truskawkach ostatnio i ja podziekuje, poczekam na swoje. Poza tym cena dwie dychy za.kilo to przesada :-(
 
reklama
Kurcze, czy przy wstawaniu ciagnie Was brzuch na wysokosci macocy, zazwyczaj jedna strona. Dzis czuje siemega okresowo.

Gofry i ja bym.zszamala :-) mniam

Mati gdzies czytalam o truskawkach ostatnio i ja podziekuje, poczekam na swoje. Poza tym cena dwie dychy za.kilo to przesada :-(
Tak, czesto mnie tak ciagnie :/ czasami jak kichne, to tak mnie kluje z jedne lub drigiej strony, ze az boli :/
Ostatnio połasiłam sie na truskawki z targu i były okropne, bez smaku. Ble.
Pozazdrościłam ostatnich gofrów i dziś są u mnie :)
Jutro robie!!!!! Hahah :D
 
To współczuję Wam bo mnie tam nic nie boli :/ czasami zakluje czy coś ale nie specjalnie

Ja miałam smaka i upiekłam drożdżowe z malinami zachcianka wygrała z leniem [emoji16]
20180513_153310.jpg
 

Załączniki

  • 20180513_153310.jpg
    20180513_153310.jpg
    94,2 KB · Wyświetleń: 417
A ja truskawki kupowalam polskie i byly bardzo dobre :) a wole kupic truskawki niz czekolade nawet dzieciakom. I czeresnie ze swojej czeresni juz jadlam :D
 
Mi już się zaczęło krwawienie, ale czuję się bardzo dobrze. Nic mnie nie boli, a normalnie miesiączki miałam bardzo bolesne. Często z rozwolnieniem, wymiotami, dreszczami i potwornym bólem krzyża. A teraz dosłownie nic, taki lekki okres, bo krwawienie też nie jest zbyt obfite jednak są jakieś skrzepy i inne dziwne rzeczy.
Wczoraj pod wieczór mi się to zaczęło, ale stwierdziłam, że skoro mam skierowanie na jutro do szpitala w Poznaniu, a czuję się dobrze, to nie będę świrowała i jechała na dyżur do szpitala w moim mieście.
Fajnie jakby jutro tylko skontrolowali i powiedzieli, że skoro już się zaczęło, to mi nie będę dawać mi leków na wywołanie, tylko mam przyjechać po kilku dniach na kontrolę i finalnie obędzie się bez zabiegu - najlepsza opcja dla mnie.
U mnie 1 dzien po poronieniu byla masakra z bolem.. najgorszy bol na swiecie -.- a pozniej nie bylo zle. Ogolnie zaczelam krwawic.kolo 11, o 14 wylecial ze mnie pecherzyk bo czulam.. o 15 bylam u gin mojej i prawie nic juz w macicy nie bylo. Krwawilam z tydzien pozniej plamienia przez tydzien kolejny a od 2 tyg bylo.juz czysto i dzisiaj troche plamilam wlasnie. Troszke swiezej krwi i nic wiecej. Do teraz nic nie ruszylo wiec nie wiem co to bylo. Chcialabym zeby to bylo implantacyjne <3
A Tobie zycze zeby obylo sie bez zabiegu!:*
 
Ufff, czyli nie tylko mnie kluje ;-)

Oczywiscie ze owoce lepsze niz slodkie, tez tak mysle i zawsze mozna umyc je w sodce.

Motyljowelove mamy takie same plytki :-)

Dziewczyny wspolczuje poronien, bardzo mi przykro :-(
 
Czesc dziewczyny.
Zmartwychwstalam i melduje ze mam sie juz dobrze.
Czekam na wizyte u neurologa.
Zapisalam sie na prenatalne.. i stad moje pytanie.. piatek mam usg, te testy z krwi kiedy sie robi? I nastepna wizyte z ginekologiem mam 13 czerwca.. wtedy sa wyniki?
Mozliwe ze temat byl poruszany.. ale prz3praszam nie zagladalam tu jakis czas.. ze wzgledu na swoje samopoczucie.. najzwyczajniej nie mialam sily!
 
reklama
@Kacprysiowo mnie tez pokluje i czasem boki caly czas delikatnie szczegolnie wieczorem. @Julianna_Szcz w sumie po 10 tyg te mdlosci i niektore objawy moga malec..niech juz zacznie kopac;) wszystko bedzie dobrze a przypomnij mi kiedy bedziesz miala jakas wizyte? @Darina88 mi lekarz mowil zebym pappa i bete zrobila w 10 tyg a najlepiej koniec 12 tyg na usg:) wyniki ja przynosze na wizyte i badanie trwa poltorej godz i wszystko jest omawiane na badaniu:)

Dzis wciągnęłam brzuch i gora sie wciagnela a tam gdzie dzidzi taka piekna pileczka zostala cudo:)
 
Do góry