reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Grupa zamknięta może być ok Ale czy to jeszcze nie za wcześnie, napewno będą jakieś mamusie które będą chciały dołączyć;)
 
reklama
Co masz na myśli pisząc "1 dzień po poronieniu"?
I skąd wiedziałaś, że to akurat był pęcherzyk? Kurczę, ja obserwuję wszystko, co zostaje na papierze po podtarciu no i próbuje dostrzec coś innego, czego jeszcze nigdy nie widziałam, ale jeszcze nic na mnie szczególnego wrażenia nie zrobiło... Generalnie muszla za każdym razem jest czysta, nie tak jak przy okresie mam, że wygląda jakby jakaś rzeźnia miała tam miejsce, więc nic nie umyka mojej uwadze. Są skrzepy, śluz też jest taki krwisty, zapach taki charakterystyczny metaliczny jak krew miesiączkowa... No, ale cały czas nie jest to obfite. Wkładki higieniczne póki co w zupełności wystarczą.
Sorry dziewczyny za taką bezpośredniość, ale spróbowałam to ubrać w słowa najdelikatniej jak tylko potrafię.
Ogólnie myślę, że gdyby nie luteina, to już dawno bym sama poroniła. No, ale wtedy dla mnie najważniejsze było ratowanie ciąży i nie brałam takiego scenariusza pod uwagę.
Podobno po poronieniu organizm cały czas jest jeszcze zaprogramowany na ciążę, hormony buzują itd i bardzo łatwo ponownie zachodzi się w ciążę. Więc trzymam kciuki!!! [emoji4]


Na jak musialam poronic w 9 tyg to odrazu zauwazylam ze pecherzyk "wylecial" po prostu mial juz dobre 5 cm wiec trudno bylo nie zauwazyc zwlaszcza ze akurat wpadl do wc :( ale nawet nie bylam sama tylko z mama i tez stwierdzila ze to to, w szpitalu mialam takie bole ze nawet do wc chodzilam z kims. Przepraszam jesli zbyt drastycznie.
 
@Kacprysiowo mnie tez pokluje i czasem boki caly czas delikatnie szczegolnie wieczorem. @Julianna_Szcz w sumie po 10 tyg te mdlosci i niektore objawy moga malec..niech juz zacznie kopac;) wszystko bedzie dobrze a przypomnij mi kiedy bedziesz miala jakas wizyte? @Darina88 mi lekarz mowil zebym pappa i bete zrobila w 10 tyg a najlepiej koniec 12 tyg na usg:) wyniki ja przynosze na wizyte i badanie trwa poltorej godz i wszystko jest omawiane na badaniu:)

Dzis wciągnęłam brzuch i gora sie wciagnela a tam gdzie dzidzi taka piekna pileczka zostala cudo:)
Następna wizyta 24.05, prenatalne....
 
Jak tam mija niedziela ? [emoji5] U nas strasznie się zachmuralo zaraz chyba bd burza i wgl , nie mam siły już dzisiaj ulatalam się za młodym i nogi mi do tyłka wchodzą [emoji3]
 
Mnie zamknięty wątek niepotrzebny. Mam anonimowy nick i avatar, poza wiekiem dziecka i UK nic o sobie szczegółowego nie mówię, więc mogę pisać, co chcę :D
A tak serio, to póki co po prostu wolę być anonimowa z ciążą w necie, skoro prawie nikt o niej jeszcze nie wie.
 
Ja nie mam potrzeby się jakoś chronić przed innymi czytajacymi, w końcu nie stawiam zdjęć waginy, piersi czy innych intymnych części ciała. Nie piszę też o niczym, czego powinnam się wstydzić. Jak ktoś to przeczyta to nie będzie mi na prawdę głupio czy źle.
 
Ja nie mam potrzeby się jakoś chronić przed innymi czytajacymi, w końcu nie stawiam zdjęć waginy, piersi czy innych intymnych części ciała. Nie piszę też o niczym, czego powinnam się wstydzić. Jak ktoś to przeczyta to nie będzie mi na prawdę głupio czy źle.
Mam to samo! ☺☺☺
Poza tym wydaje mi sie ze forum to jest forum.
 
reklama
Ewentualnie jakiś wątek zamknięty bym zrozumiała w przypadku danych osobowych - nr telefonu czy coś.

W innym wypadku... Ja nie wiem co można takiego pisać w dzisiejszych czasach na forum o ciąży, żeby trzeba było się wstydzić :) mogę pisać o seksie z mężem, czy bolało czy nie, o mokrych snach czy o zmianach w kolorze sromu i na serio nie widzę w tym czegoś.... Wstydliwego.
Ale może jestem dziwna :)
 
Do góry