reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Masakra dziewczyny, prawie zjechałam w kościele... W pewnyn momencir zrobiło mi sie tak słabo, że musiałam usiąść i juz nie wstalam do końca mszy. Zimne poty mnie zalały, drgawki...mowie wam okropne uczucie. Jakbym nie usiadla w pore, to bym zemdlała...

Mi tez w kazdej ciazy robilo sie slabo w kosciele i teraz tez czesto sie opieram o meza jak nie ma gdzie usiasc :) a sama do kosciola nie chodze bo troche stracha mam.
 
reklama
Masakra dziewczyny, prawie zjechałam w kościele... W pewnyn momencir zrobiło mi sie tak słabo, że musiałam usiąść i juz nie wstalam do końca mszy. Zimne poty mnie zalały, drgawki...mowie wam okropne uczucie. Jakbym nie usiadla w pore, to bym zemdlała...
Ja tez już zemdlalam raz [emoji4] to po prostu duszno sie robi organizm jest osłabiony normalne [emoji4]
 
Mi tez w kazdej ciazy robilo sie slabo w kosciele i teraz tez czesto sie opieram o meza jak nie ma gdzie usiasc :) a sama do kosciola nie chodze bo troche stracha mam.
No ja walsnie bylam dzisiaj sama z córką. Nasz kościol mały i niestety duszno robi sie bardzo szybko. Za tydzień chyba po prostu stanę na dworze przed kościołem na świeżym powietrzu :)
Ja tez już zemdlalam raz [emoji4] to po prostu duszno sie robi organizm jest osłabiony normalne [emoji4]
No chyba coś w tym jest [emoji14]
 
No ja walsnie bylam dzisiaj sama z córką. Nasz kościol mały i niestety duszno robi sie bardzo szybko. Za tydzień chyba po prostu stanę na dworze przed kościołem na świeżym powietrzu :)No chyba coś w tym jest [emoji14]

Mnie raz jak zlapalo w zimie to nawet stanie na zewnatrz nie pomoglo ;)
 
A mi większość objawów jak ręką odjal od wczoraj, w sumie od piątku wieczór.
Mdlosci dużo lżejsze, piersi bolą tylko przy znacznym nacisku, ale wciąż są ciężkie i duże, została tylko senność, do ubikacji na siku też mniej gania.... No całkiem inaczej niż w pierwszej ciąży.
 
Pozazdrościłam ostatnich gofrów i dziś są u mnie :)
 

Załączniki

  • IMG_20180513_144724.jpg
    IMG_20180513_144724.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 67
A mi większość objawów jak ręką odjal od wczoraj, w sumie od piątku wieczór.
Mdlosci dużo lżejsze, piersi bolą tylko przy znacznym nacisku, ale wciąż są ciężkie i duże, została tylko senność, do ubikacji na siku też mniej gania.... No całkiem inaczej niż w pierwszej ciąży.
Tylko pozazdrościć! mnie już piersi też nie bolą, ale nudności i bóle krzyża dokuczają strasznie
 
reklama
Hej hej wynurzylam się z synkiem na spacer zjedliśmy lody a teraz jestem po obiadku opracowalam pierogi leniwe Ale mi smakowaly:-p @Martynka_K spojrzałam na te gofry I naszła mnie ochota na kiwi. Będę musiała koniecznie kupic jutro, a tak w ogole to nie mogę się doczekać naszych polskich truskawek... mmm...;)
 
Do góry